VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kosova

Dhuna seksuale si mjet lufte është gjenocid

By | April 23, 2019

Manus Manum Lavat! Apo ‘Beogradi për Prishtinën dhe Prishtina për Beogradin’…..! – Nga AGRON SHABANI

By | April 8, 2019

Për 5 vjet, më shumë se 170 mijë qytetarë lëshuan Kosovën

By | March 25, 2019

Prestigjiozja amerikane citon ish-diplomatin gjerman: Ky është plani special i Trumpit për Kosovën

By | March 22, 2019

Nesër fillojnë kualifikimet për “EURO 2020”

By | March 20, 2019

20 marsi – Dita Ndërkombëtare e Lumturisë: Kosova në vendin e 46, Shqipëria në vendin e 107

By | March 20, 2019

KOSOVA, DASHURIA IME – Esé nga ATDHE GECI

By | March 19, 2019

Ministri i Brendshëm serb Nebojsha Stefanoviç që e quan Kosovën “të ashtuquajtur” thotë: Jo hyrjes të Kosovës në Interpol!

By | March 2, 2019

Mesazh i fortë nga Gjermania: Kosova të besojë fort tek ne!

By | February 24, 2019

Klara Buda parashikon marshimin e Sheshelit dejt Preshevës!

By | February 20, 2019

Kosovë Dardane, URIME PËR 11-VJETORIN E PAVARËSISË! – Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | February 18, 2019

Zëri i Amerikës: Kosova shënon përvjetorin e pavarësisë

By | February 17, 2019

Kosova shënon 11 vjetorin e pavarësisë

By | February 16, 2019

“Kosova, nder dhe detyrë”, del logoja e 11-vjetorit të Pavarësisë

By | February 10, 2019

Veseli: Nuk ka mbrojtje të territorit pa politika të mençura euroatlantike

By | January 31, 2019

Përse duhet që gjithë shqiptarët të jenë me Ramushin! Nga Elida Buçpapaj

By | January 16, 2019

ÇMIMI AMERIKAN BOTUESIT R.TAFILAJ, MBËSHTETJE SHTETIT TË KOSOVËS DHE HISTORISË SË SAJ

By | January 7, 2019

Taksa e rrugës “bllokon” turizmin, në dy muaj 40 mijë vizitorë nga Kosova më pak

By | December 25, 2018

Këshilltari kryesor i Trumpit: Kosova dhe Serbia të arrijnë shpejt marrëveshje

By | December 15, 2018

A courageous step towards full sovereignty By Harry Bajraktari

By | December 14, 2018

Shorti i eliminatorëve të U-21, Shqipëria në grup me Kosovën

By | December 11, 2018

Marrëveshjet Kosovë – Shqipëri, me shumë barriera

By | November 28, 2018

(Video) Konferenca e përbashkët me gazetarët: Edi Rama: Miqtë europian të mos na tregojnë përralla dhe përkëdhelin Serbinë!

By | November 26, 2018