VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Xhavit Haliti

Xhavit Haliti e Gani Dreshaj shpallen fajtorë që sulmuan Arben Gashin, Gjykata i dënon me para

By | October 25, 2019

Dalin fakte të shkruara për “Aferën Spitali”, përmendet prapë Veseli e SHIK-u

By | June 1, 2019

“UÇK-JA” IMAXHINARE E XHAVITIT DHE FARK-u LUFTËBËRËS I RUGOVËS – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | May 1, 2019

(Video) Ibrahim Rugova i përhershëm në RTSH gjatë viteve 1992-1995, prej 1997 i anatemuar dhe përjashtuar – Nga Elida Buçpapaj

By | April 4, 2019

Albin Kurti: “Hashim, shko në Hagë” – ja reagimet

By | January 10, 2019

Ushtaraku Shqiptaro-Amerikan flet për vrasjen e Ali Ukës: Të dyshuarit kryesor janë Hashim Thaçi dhe Xhavit Haliti

By | January 7, 2019

REBELIMI NË PARLAMENTIN E KOSOVËS – Ng Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | May 19, 2018

Xhavit Haliti e Arben Gashi si u goditën me grushta (Video)

By | May 19, 2018

ANTON QUNI ËSHTË TMERRI I KLANIT PRONTO – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | May 7, 2018

Haliti ia ndërpret fjalën në foltore – Quni i shkon te ulësja (video)

By | April 19, 2018

Bukoshi: Ia dhamë 8 milionë marka Xhavit Halitit për armatimin e UÇK-së (video)

By | April 17, 2018

Në Kosovë, në këtë jubilé – Nga Elida Buçpapaj dhe Skënder Buçpapaj

By | March 3, 2018

Shfuqizimi i Gjykatës Speciale, Kuvendi i Kosovës ia dërgon projektligjin qeverisë

By | January 22, 2018

Në Gjykatë për gazin lotsjellës: Kush dëshmoi kundër e kush mbrojti Albin Kurtin

By | December 1, 2017

JEP DORËHEQJE, KADRI VESELI! – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | November 4, 2017

“Hashim Thaçi u arrestua për vrasjen e Ali Ukajt, u lirua pas telefonatës së Xhavit Halitit” – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | August 14, 2017

SHERADIN BERISHA: HASHIM, XHAVIT, KADRI, RAMUSH, FATMIR – HAPNI RRUGË NDRYSHIMIT NË KOSOVË!

By | June 15, 2017

GËNJESHTRAT GROTESKE DHE PROVOKIMET E NDJESHME TË XHAVIT HALITIT – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | June 11, 2017

Kur Xhavit Haliti godiste Krahun e Rugovës (VIDEO)

By | April 3, 2017

Die Weltwoche – UÇK-ja E THAÇIT KA DHËNË URDHRA PËR VRASJEN E POLITIKANËVE TË LDK-së

By | February 13, 2017

Ja atentati ndaj presidentit Rugova, zbardhjen e të cilit e kërkoi presidenti Thaçi (Video)

By | October 11, 2016

Haliti i jep të drejtë Serbisë për ndërtimin e Luginës së Diellit

By | June 10, 2016

Haliti: LDK ka kontribuar në akuzat ndaj UÇK-së

By | May 20, 2016