VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rrustem Berisha

Anton Quni i kërkon Rrustem Berishës të bëhet këshilltar i tij politik

By | February 5, 2020

Rrustem Berisha: Synojmë anëtarësimin e Kosovës në NATO

By | December 27, 2019

MINISTRI I MBROJTJES SË KOSOVËS, GJENERAL RRUSTEM BERISHA, NË NJË RAST DHIMBJEJE E CEREMONIE MORTORE NË KEPENEK TË TROPOJËS

By | November 6, 2019

Rrustem Berisha, personalitet në luftë dhe personalitet në paqë – Nga Skënder MULLIQI

By | September 22, 2019

Certifikohet gjenerata e parë e Forcës së Sigurisë së Kosovës pas shndërrimit në ushtri

By | August 9, 2019

Admirali Foggo pret që tranzicioni i FSK-së të ndodhë në bashkëpunim me NATO-n

By | May 22, 2019

Kosova dhe Turqia nënshkruan marrëveshje në fushën e mbrojtjes (fotot)

By | April 4, 2019

Rrugëtim 10-vjeçar për Ushtrinë e Kosovës

By | December 30, 2018

Ministri Rrustem Berisha: Së paku edhe 200 serbë do të jenë në Ushtrinë e Kosovës

By | May 1, 2018

“FSK-ja është reflektim i realitetit të Kosovës”

By | April 26, 2018

Në Kosovë, në këtë jubilé – Nga Elida Buçpapaj dhe Skënder Buçpapaj

By | March 3, 2018

Ministrja Shekerinska fillon vizitën në Kosovë

By | February 2, 2018

Kritikohet Qeveria për mosreagim për deklaratën e Jabllanoviçit në Koshare

By | June 29, 2016

Zonja Mogherini merrni në mbrojtje Anton Çunin e Rrustem Berishën me shokë! Nga Elida Buçpapaj

By | March 6, 2016

Beogradi synon që Anton Quni e Rrustem Berisha të përfundojnë në listat e Interpolit (video)

By | March 6, 2016

Prapë paska hangër Ernest Luma – Nga Milaim ZEKA

By | August 7, 2015