VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Adnan Merovci

(Video) Ibrahim Rugova i përhershëm në RTSH gjatë viteve 1992-1995, prej 1997 i anatemuar dhe përjashtuar – Nga Elida Buçpapaj

By | April 4, 2019

Dy fjalë për Adnan Merovcin: Po të ishte gjallë Ibrahim Rugova kish me t’thanë: “Hiqju shkrimit Merovc!” Nga Elida Buçpapaj

By | April 2, 2019

JE TEPËR KONTRAVERS Z.ADNAN MEROVCI – Nga Bardh M. Nengurra

By | March 31, 2019

Ky ishte urimi i Ibrahim Rugovës për Vitin e Ri 1995

By | January 1, 2018

SHALLI SIMBOLIK I PRESIDENTIT RUGOVA NË VATËR NGA DALIP GRECA

By | May 9, 2017

Me rastin e Promovimit të librit “Në Hap me Rugovën” – DR. IBRAHIM RUGOVA: NJË BURRË SHTETI NDRYSHE QË BËRI MIQ PËR KOMBIN SHQIPTAR – Nga Frank Shkreli

By | May 8, 2017

Rugova – Të pathënat që pritet të dalin në dritë!

By | February 19, 2017

Bashkëpunëtori i Rugovës tregon se a vdiq ai si Ibrahim apo si Pjetër (Video)

By | December 3, 2016

Dokument: Çka thoshte ish-presidenti Rugova për kishën tek UP

By | September 20, 2016