VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ali Uka

Deklarata e javës: Berisha: Hashim Thaçi është arrestuar për vrasjen e gazetarit Ali Uka

By | May 25, 2019

Këtë mund ta bëjë vetëm Hashim Thaçi, shikoni si e kishte lartësuar Sali Berishën

By | May 25, 2019

Berisha hap dosjet: Pse Thaçi është argati i Serbisë, ju tregoj arrestimin

By | May 24, 2019

Ushtaraku Shqiptaro-Amerikan flet për vrasjen e Ali Ukës: Të dyshuarit kryesor janë Hashim Thaçi dhe Xhavit Haliti

By | January 7, 2019