VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjykata Themelore

Protagonistët e rastit “Pronto” shpallen të pafajshëm

By | January 3, 2020

Xhavit Haliti e Gani Dreshaj shpallen fajtorë që sulmuan Arben Gashin, Gjykata i dënon me para

By | October 25, 2019

Gjykata në Leskovc: Do të dërgojmë më shumë ftesa për burg në Kosovë

By | August 1, 2019

Gjykata në Prishtinë jep 5 dënime për posedim të armëve dhe nxitje të urrejtjes fetare

By | January 22, 2019

Maqedoni, arrestohet ish shefi i sigurimit Mijalkov

By | November 20, 2018

Gjykata dënon grupin e Kumanovës me 746 vjet burg

By | November 2, 2017

Gjykata dënon me nga 250 euro gjobë dhe dëbon 11 serbët dhe rusët e ndaluar dje

By | August 9, 2017

A do të zbardhen sot bisedat e përgjuara në rastin e “Lagjes së Trimave”?

By | July 28, 2017

Dënohen me kusht të akuzuarit për ngjarjet e dhunshme në Kuvendin e Maqedonisë

By | May 23, 2017

Gjykata i lejon Oliver Ivanoviqit të mbrohet në liri

By | April 21, 2017

Gjykata e dënon për kalim kufiri, Vulin: Nuk e njoh Kosovën si shtet, s’vlen vepra penale

By | December 27, 2016

Xhemshit Krasniqi dënohet me 8 vjet burg për krime lufte

By | August 8, 2016

Enver Hasani do të dalë para gjykatës pa “imunitet”

By | June 7, 2016

Enver Sekiraqa dënohet me 37 vite burg

By | May 17, 2016

Shtyhet seanca gjyqësore për ‘Lagjen e Trimave’

By | May 11, 2016

Sot pritet vendimi rreth kërkesës së prokurorisë për Azem Sylën

By | April 30, 2016

I pafajshëm Trim Gashi i Vetëvendosjes – akuzohej se sulmoi eskortën e Mustafës

By | March 11, 2016

Pejë – 14 serbë para gjyqit për krimet në Kosovë

By | February 13, 2016

Bastisje kryetarit të Klinës dhe zyrtarëve të tjerë

By | February 4, 2016

Rasti Kumanova – më 9 shkurt nis gjykimi ndaj 29 të arrestuarve

By | February 4, 2016

Daçiçi: Dënimi i Ivanoviçit – provë se politika e udhëheq drejtësinë

By | January 21, 2016

Kosovë: Nëntë vjet burg për Oliver Ivanoviçin

By | January 21, 2016

Arrest shtëpiak për deputetët Glauk Konjufca e Aida Dërguti

By | December 30, 2015

Fletarreste Albin Kurtit Albulena Haxhiut, Donika Kada-Bujupit dhe Faton Topallit

By | November 17, 2015