VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Muharrem Maralusha

Ish marinisi & analist strategjik për 50 vjet në SHBA Muharrem Maralusha: I bëj thirrje Gjykatës Kushtetuese !

By | May 23, 2020

KUVENDI I KOSOVËS SHPORTËN ME MOLLË TË KRYMTA QË BJEN HASHIM THAQI T’JAU JAPI DERRAVE POR TË MOS E VOTOJË KURRË! Nga Muharrem Maralusha

By | March 5, 2020

PERGJEGJE ÇUN LAJÇIT (LEGENDËS TË KOSOVËS) – Rreth vrasjes të Qerim Kelmendit Nga Muharrem Maralusha

By | March 5, 2020

Une e keshilloj Kuvendin e Kosoves, qe ta mos aprovojë asnjë marrëveshje qe Hashim e bjen me vehte! Nga Muharrem Maralusha

By | February 26, 2020

Do fjalë për dekoratën e Shpend Maxhunit dhe disa fjalë dhe për Hashim Thaqin Nga Muharrem Maralusha

By | November 11, 2019

Muharrem Maralusha: Nëse Isa Mustafa del nga koalicioni asht spiun i Serbisë

By | November 4, 2019

POLITIKANET E PAPJEKUR TE KOSOVES Nga Muharrem Maralusha

By | November 1, 2019

Nje Vrejtje per Extremistat e PDK’s – Albin Kurti mundet me qene ne nje rrezik jete Nga Muharrem Maralusha

By | October 31, 2019

Dy gjana sot janë në mendjen e popullit në Kosovë – Nga Muharrem Maralusha

By | October 4, 2019

Muharrem Maralusha: Të nderuar lexues, unë jam kundër çdo dialogu me agresorët 100 + vjeçarë

By | September 24, 2019

Muharrem Maralusha, ish marinsi Amerikan, Mik i Senatorit Mc Cain shkruan: Sekretari i Shtetit ia mbylli gojën Vuçiçit!

By | August 25, 2019

Ushtaraku Shqiptaro-Amerikan flet për vrasjen e Ali Ukës: Të dyshuarit kryesor janë Hashim Thaçi dhe Xhavit Haliti

By | January 7, 2019

VIDEO – Ky është shqiptari që luftoi në Vietnam dhe shkoi të shpëtonte McCainin

By | August 28, 2018