VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Elida Buçpapaj

Dick Marty: Simpatia, vlerat, inteligjenca, mirësia e shqiptarëve nuk është prekur prej këtij raporti! – Intervistë me z.Marty menjëherë pas raportit nga Elida Buçpapaj

By | July 5, 2020

A ka dashuri të çmendur? – Po ka, ajo midis Oriana Falaçit dhe Alekos Panagulis – E shqipëroi Elida Buçpapaj

By | June 29, 2020

Carl Bildt kërkon dorëheqjen e Hashim Thaçit- Gazeta Express manipulon deklaratën e diplomatit të lartë suedez në Twitter! Nga Elida Buçpapaj

By | June 28, 2020

Prof.Dr. Përparim Kabo: Ta duash, ta ndërtosh dhe ta mbrosh të vërtetën ! – Parathënia e librit të Elida Buçpapajt ”Tirania e tranzicionit”

By | June 25, 2020

Kompania zvicerane Edelweiss me gati 200 pasagjerë shqiptarë nuk lejohet nga Zyrihu të aterrojë tek Nënë Tereza, ndërsa Air Serbia po! Nga Elida Buçpapaj

By | June 16, 2020

Portalet shqifolëse në Zvicër: Në krye qendron voal.ch – Voice of Albanians – Zëri i Shqiptarëve Nga Elida Buçpapaj

By | June 14, 2020

Ambasadori italian Paolo Foresti Komisionit të Venecias: Teatri Kombëtar u rrënua në 4:30 gjatë natës sikur njerëzit pa skrupuj veprojnë kur kryejnë krimet e tyre

By | June 4, 2020

Kujdes! Portalët anonimë për anonimët, por janë edhe shkelës të ligjit ! Nga Elida Buçpapaj

By | June 2, 2020

Ambasador Grenell, je me njerëzit e gabuar! Nga Elida Buçpapaj

By | May 29, 2020

Intervistë me Jusuf Buxhovin 6 vjet më parë

By | May 27, 2020

Zonja Ambasadore, ju jeni me shqiptarët jo me ata që shembin kulturën dhe identitetin shqiptar! Nga Elida Buçpapaj

By | May 23, 2020

Nurenbergu i komunizmit. In memoriam Vladimir Bukovskij – korrespondenca romane Nga Profesor Renato Cristin Shqipëroi Elida Buçpapaj

By | May 20, 2020

Qëndresa Llugiqi, reporterja e 20Minuten: Më ofendojnë dhe më kërcënojnë, por unë nuk dorëzohem! Nga Elida Buçpapaj

By | May 20, 2020

Miqësia jonë me Maks Cikulin Nga Elida Buçpapaj

By | May 19, 2020

Letra e parë për Kancelaren Angela Merkel – Diktatori Edi Rama sot dogji Teatrin Kombëtar në Tiranë njësoj sikur të digjte sot në Berlin Reichstag-un Nga Elida Buçpapaj

By | May 17, 2020

Diaspora shqiptare në Zvicër ëdhtë uzurpuar nga një protagonizëm vulgar Nga Elida Buçpapaj

By | May 16, 2020

Koktejl helmi: Covid 19 i përzier me fakenews Nga Elida Buçpapaj

By | May 7, 2020

PASAPORTA E ALMËS – Një koment shtesë për shkrimin e Elida Buçpapaj ‘HISTERIA PËR KARANTINËN E TVSH!’ – Nga Sami Mulaj, USA

By | May 6, 2020

Apel: një Nuremberg për komunizmin

By | May 3, 2020

TA MBIJETOSH TË GJITHË KËTË Poezi nga Izet Sarajlic E shqipëroi Elida Buçpapaj

By | May 2, 2020

LUFTËRAT NË JETËN TONË Poezi nga Izet Sarajlić E shqipëroi Elida Buçpapaj

By | May 2, 2020