VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Adem Jashari

SAKRIFICA E JASHARAJVE – THEMEL I SHTETIT TË KOSOVËS – Nga Hysen Ibrahimi

By | March 7, 2020

KOMANDANT JASHARI, TË PRESIM, KU JE? – Poezi nga Kadri Tarelli

By | February 20, 2019

Pavarësia e Kosovës, Berisha poston fotot: Me kryetrimin e kombit shqiptar

By | February 17, 2019

Rifat Jashari në gjendje jo të mirë, dërgohet në spital me emergjencë

By | February 17, 2019

Gani Geci u kërkon LPKsë t’ia gjejnë një foto të Adem Jasharit me emblemë të UÇKsë (viedo)

By | January 19, 2019

Meta tallet me Baton Haxhiun: Nuk habitem nëse thotë edhe që Adem Jashari u vra për t’i dhënë Serbisë, Mitrovicën

By | January 18, 2019

Shënohet Dita e Veteranit, liderët përkujtojnë sakrificën e UÇK-së

By | December 30, 2018

Krijimi i ushtrisë, Jashari: Ishalla e gëzojmë, merita të rënëve

By | December 15, 2018

MËRGATA SHQIPTARE I GËZOHET FORMIMIT TË USHTRISË PAQËSORE TË KOSOVËS – Nga Hilmi GASHI,* Gjermani

By | December 14, 2018

Aeroporti i Prishtinës arriti sot shifrën 2 milionë udhëtarë të këtij viti

By | December 3, 2018

Berisha në shtegun e Gjarprit – Nga Andi Bushati

By | August 7, 2018

Demaçi ishte disident, patriot, pacifist dhe demokrat si Nelson Mandela dhe si Mahatma Gandi – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | July 31, 2018

Thaçi postoi foton me Adem Jasharin: Si e argumenton eksperti se fotoja është montazh

By | March 11, 2018

TË INJOROSH FAMILJEN JASHARAJ, KE INJORUAR EDHE LUFTËN E UÇK-së – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | March 9, 2018

NEVERI! VAZHDOJNË TA PËSHTYJNË ADEM JASHARIN! – Nga REXHEP SHAHU

By | March 7, 2018

Kosova shënon 20 vjetorin e Epopesë së UÇK-së

By | March 5, 2018

Adem Jashari në kujtimet e Baca Cen Ymerit – Nga Bashkim Koçi

By | March 4, 2018

Në Kosovë, në këtë jubilé – Nga Elida Buçpapaj dhe Skënder Buçpapaj

By | March 3, 2018

Portreti i Adem Jasharit me 200 mijë gëzhoja fishekësh (video)

By | February 25, 2018

‘The Telegraph’ rendit 13 fakte për Kosovën: Burim rinie, zemra e rajonit

By | February 18, 2018

26 vjet nga sulmi i parë serb ndaj familjes Jashari

By | December 30, 2017

Viti 1996, kur Zahir Pajaziti fotografohej para Skënderbeut në Tiranë

By | November 28, 2017

Kosova në petkun kuq e zi për Ditën e Flamurit

By | November 28, 2017

HOXHË, ISLAMI PREDIKON BARAZI – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | October 29, 2017