VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kolonel Ahmet Krasniqi

A do ta zgjidhë Specialja enigmën e vrasjes së Ahmet Krasniqit?

By | July 24, 2019

(Video) Ibrahim Rugova i përhershëm në RTSH gjatë viteve 1992-1995, prej 1997 i anatemuar dhe përjashtuar – Nga Elida Buçpapaj

By | April 4, 2019

Mejreme Azemi: Nëse na ka mbetur pak krenari për luften tonë duhet të veprojmë për zbardhjen e vrasjeve politike

By | October 26, 2016

GJENERAL ÇEKU DENIGRON USHTARAKËT LUFTËBËRËS TË FARK-ut Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | October 13, 2016

NDERIME DHE KUJTIME PËRHERË PËR JETËN DHE VEPRËN E KOLONEL AHMET KRASNIQIT – Nga Abas Fejzullahi

By | September 20, 2016

Delegacioni kroat e nderon nesër përvjetorin e rënies së Ahmet Krasniqit, ministrit të parë të Mbrojtjes së Kosovës

By | September 20, 2016

PISTOLETA E MINISTRIT AHMET KRASNIQI NË KUKËS DHE FUAT RAMIQI – Nga REXHEP SHAHU

By | September 17, 2016

Hashim Thaçi nuk përfaqëson UÇK-në – Nga IDRIZ ZEQIRAJ*

By | February 17, 2016

Borxhi i Kosovës për strategun ushtarak dhe intelektualin kolonel Ahmet Krasniqi – Nga Anita Kadriu

By | September 21, 2015

EKSPONENTËT E KRIMIT NË OFENSIVË! – NGA IDRIZ ZEQIRAJ

By | July 12, 2015

21 QERSHOR 1998 DATË E RËNDËSISHME NË HISTORINË E LUFTË PËR LIRINË E KOSOVËS

By | June 21, 2015