VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: UÇK-ja

(Video) Ibrahim Rugova i përhershëm në RTSH gjatë viteve 1992-1995, prej 1997 i anatemuar dhe përjashtuar – Nga Elida Buçpapaj

By | April 4, 2019

Federica Mogherini e ka rrënuar dialogun Kosovë-Serbi sepse nuk është arbitre mbi palët, por trajnere e një Serbie mitomane! Nga Elida Buçpapaj

By | March 13, 2019

Ja si u kapën 8 ushtarë serbë para 16 viteve nga UÇK-ja(video)

By | January 6, 2016