VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SHISH

“Bashës i rrezikohet jeta”, Meta thërret drejtorin e SHISH dhe komandantin e Gardës

By | June 17, 2019

Berisha zbulon detaje si u vra kolonel Ahmet Krasniqi dhe akuzon rëndë Fatos Klosin

By | May 31, 2019

PD denoncon me emra: Kush janë 9 ish ‘sigurimsat’ që janë emëruar drejtorë në SHISH

By | January 27, 2019

Ushtaraku Shqiptaro-Amerikan flet për vrasjen e Ali Ukës: Të dyshuarit kryesor janë Hashim Thaçi dhe Xhavit Haliti

By | January 7, 2019

Presidenti Meta dekreton Helidon Bendon në krye të SHISH-it

By | November 6, 2018

SHISH: Përdorimi i informacionit të klasifikuar në media ekspozon agjentët

By | July 30, 2018

“Visho Ajazi u bë kurban për Habilajt!”

By | November 3, 2017

Hoxha: SHISH ka përgjuar 823 herë Metën, 670 herë Ramën

By | October 31, 2017

Kush është kreu i ri i SHISH, Helidon Bendo (biografi e shkurter)

By | October 30, 2017

Meta pret Ramën në zyrë, biseda edhe për shefin e ri të SHISH?

By | October 30, 2017

Klodiana Lala: Edi Rama e ka ditur për trafikun e drogës

By | October 26, 2017

TRI GËNJESHTRAT E FATOS KLOSIT – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | April 11, 2017

Skandali – Romeo Karaj: SHISH, porosi të mos e hetojë skandalin e CEZ

By | January 13, 2017

Gjykata urdhëron SHISH-in të deklasifikojë dokumente të arkivit të ish-Sigurimit

By | November 18, 2016

Braho akuzon: SHISH ka përgjuar titullarë institucionesh dhe zyrtarë

By | November 1, 2016

Dokument: Gafa e SHISH-it, zbulon agjentët e atashuar nëpër ambasada

By | August 22, 2016

Arrestohet nipi dhe vëllai i ish-oficerit të SHISH Isa Çopa

By | August 9, 2016

Debatet në PS – Ndreu dhe Braçe ankohen për Manjanin: Na thumbon

By | May 17, 2016

Ceremoni e fshehtë – Rama dekoron SHISH-in

By | September 26, 2015

IDENTIFIKOHET USHTARI I IS-it QË I KËRCËNOI SHQIPTARËT

By | June 5, 2015