VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Azem Syla

Ish komandanti i UÇK-së Azem Syla thirret në Hagë

By | October 21, 2019

Donika Gërvalla: Mbeturinat dhe Gani Koci – ushtarët e mirëfilltë të UÇK-së turpërohen nga Thaçi, Veseli, Krasniqi, Haradinaj e Syla

By | July 13, 2019

(Video) Ibrahim Rugova i përhershëm në RTSH gjatë viteve 1992-1995, prej 1997 i anatemuar dhe përjashtuar – Nga Elida Buçpapaj

By | April 4, 2019

Zvicër: Fiona Endres fiton Çmimin e Mediave për hulumtimin: “Ndihma sociale zvicerane për mafien e Kosovës”

By | May 3, 2018

Këto janë lidhjet familjare të Fitim Thaçit me Milaim Zekën e Azem Sylën

By | October 15, 2017

Edhe Zvicra do ta gjykojë Azem Sylën – pret përfundimin e gjykimit të tij në Kosovë

By | April 5, 2017

Shqyrtohet rifillimi i hetimeve ndaj Azem Sylës në Zvicër

By | December 17, 2016

Vetëm Azem Syla sillet dhe largohet pa pranga nga Gjykata

By | December 13, 2016

Zvicër: Azem Syla bandën e krimit të organizuar e ka krijuar në Zvicër prej 2006!

By | October 30, 2016

Ngrihet aktakuzë kundër Azem Sylës dhe grupit

By | October 25, 2016

Daja i Hashim Thaçit i lirë – Katër obligimet e Azem Sylës në liri

By | August 25, 2016

Gjykata sot vendim për Azem Sylën

By | August 17, 2016

Dëshmitari: Banesën për Azem Sylen e blemë nga një diler i drogës –

By | August 2, 2016

Dëshmitari i mbrojtur: Si u pasurua Azem Syla nga veprimtaria kriminale

By | July 29, 2016

Hetimi i veçantë ndaj Azem Sylës fillon me rastin “Bllaca”

By | July 14, 2016

Me shkelje ligjore fillimi i gjykimit të Azem Sylës

By | July 13, 2016

Azem Syla si e përzuri nga shtëpia familjen e mikut që e shpëtoi dhe strehoi në kohën e Millosheviçit

By | June 29, 2016

Azem Syla: Ke afat 48 orë me ma shitë tokën, ndryshe e sheh kush jam unë!

By | June 27, 2016

Shantazhi – Grupi i Azem Sylës filmoi biznesmenin duke bërë seks me një vajzë

By | June 25, 2016

(Video) Obama shpall “listën e zezë” me emrat e politikanëve shqiptarë

By | June 22, 2016

Azem Syla dërgohet në gjykatë, nuk dihet pse

By | May 31, 2016

Prokuroria: Është mundësia e një hetimi të veçantë për Azem Sylën

By | May 29, 2016

Gjykata: Azem Syla mund të ndikojë tek dëshmitarët

By | May 28, 2016

Akuza tronditëse nga Ibrahim Kelmendi: Ibush Kllokoçi u vra me urdhër të Azem Sylës!

By | May 21, 2016