VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ahmet Krasniqi

Berisha zbulon detaje si u vra kolonel Ahmet Krasniqi dhe akuzon rëndë Fatos Klosin

By | May 31, 2019

HERONJTË NA DHURUAN LIRINË, E NE MBËSHTESIM PADREJTËSINË? – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | December 25, 2018

MËRGATA SHQIPTARE I GËZOHET FORMIMIT TË USHTRISË PAQËSORE TË KOSOVËS – Nga Hilmi GASHI,* Gjermani

By | December 14, 2018

Lamtumirë greminë e tradhtisë, mirëmengjesi Kosovë e besënikërisë! – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | November 18, 2018

Rivarrimi i padinjitetshëm i kolonelit, produkt i matrapazëve politikë të LDK-së! – Nga Florim Zeqa

By | September 24, 2018

Behxhet Krasniqi: Gjykata Speciale po merret me zbardhjen e vrasjes së Ahmet Krasniqit

By | September 23, 2018

Vrasja e ish-ministrit të Mbrojtjes, çfarë ka thënë ish-kryeministri Majko (videot)

By | September 22, 2018

Skënder Zogaj, ish-bashkëpunëtor i ngushtë i Ahmet Krasniqit: Fatos Klosi e di kush e vrau kolonelin

By | September 22, 2018

Isa Mustafa kërkon zbardhjen e vrasjes së ish-kolonelit Ahmet Krasniqi

By | September 21, 2018

Thaçit i ndërpritet fjalimi, e pyesin për eliminimin e Ahmet Krasniqit (video)

By | September 21, 2018

Çka shkroi Haradinaj në Librin e Zisë për Ahmet Krasniqin dhe Qazim Jakupin?

By | September 21, 2018

Geci: Thaçi ka dhënë urdhër për vrasjen e Ahmet Krasniqit, do të takohemi në Speciale

By | September 21, 2018

TOKA DARDANE PO E PRET KRAH HAPUR KOLONELIN E PAVARËSISË SË SAJ, AHMET KRASNIQIN – Nga HILMI GASHI, Gjermani

By | September 21, 2018

KRIMI I SHUMËFISHTË I KRERËVE PUÇISTË TË LPK-së – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | July 11, 2018

LUFTËTARI I LIRISË AVDULLA TAFILI I KAÇANIKUT – Nga REXHEP SHAHU

By | May 24, 2018

KËRKESË VËLLAZËRORE, KOMBËTARE DHE ATDHETARE PËR DREJTËSI – Nga Prof. dr. MEHDI HYSENI

By | May 5, 2018

RIVRASJA E SALI ÇEKAJT, HAMËZ E ADEM JASHARIT – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | April 28, 2018

Haliti ia ndërpret fjalën në foltore – Quni i shkon te ulësja (video)

By | April 19, 2018

VALDET ZIBA, USHTARI QË KUJDESET PËR VARRIN E KOMANDANTIT – Nga REXHEP SHAHU

By | March 13, 2018

Dekorimi selektiv nga Presidenti Thaçi nuk i bën nder Kosovës as vetë atij! – Nga HYSEN ARAPI

By | February 20, 2018

Izet Haxhia: Ata që vranë Azem Hajdarin, përgatitën atentat edhe ndaj Ibrahim Rugovës

By | February 12, 2018

Intervista – Fatos Klosi: Ja çfarë di unë mbi vrasjen e Hajdarit, Krasniqit dhe ngjarjet që tronditën vendin

By | March 29, 2017

Filmi dokumentar për heroin Ahmet Krasniqi dhe e vërteta e luftës së FARK-ut – Nga Skënder Mulliqi

By | December 4, 2016

Dhuna shtetërore e Shqipërisë ndaj Ministrisë së Mbrojtjes, para vrasjes së kolonelit Nga Naser Vllasi

By | April 14, 2016