VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Prizreni

Prizreni, qyteti i filigranit!

By | April 7, 2019

NA ISHTE DIKUR LIDHJA SHQIPTARE E PRIZRENIT – Nga Frank Shkreli

By | May 17, 2018

Në Kosovë, në këtë jubilé – Nga Elida Buçpapaj dhe Skënder Buçpapaj

By | March 3, 2018

Filigrani, një zeje në zhdukje në Kosovë

By | February 11, 2018

Agjencia italiane e lajmeve e quan Prizrenin ‘Firence e Ballkanit’

By | December 30, 2016

Zvicra mbështet promovimin e turizmit në Kosovë – Kosova destinacion emocionues në merkaton e Europës ?

By | August 24, 2016

10 Qershor 1878 – Themelimi i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit

By | June 10, 2016

Princi Charles në Prizren: Popujt e Ballkanit nuk mund të bëhen peng i historisë

By | March 20, 2016

Shenjtërimi i Nënë Terezës, sot Papa Françesku e firmos kanonizimin

By | March 14, 2016

Si dëshmonte për UÇK-në komandant Drini, i cili do të vritej pas luftës (video)

By | August 25, 2015

Filmi për Richard Holbrooke shfaqet në Prizren (Video)

By | August 21, 2015

MOTIVE ZVICERANE – Poezi të zgjedhura nga VEHBI SKËNDERI

By | August 1, 2015

Prizreni organizon sot marsh për Srebrenicën

By | July 9, 2015