VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Oliver Ivanoviç

Kosovë: Gjashtë të akuzuar në lidhje me vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviç

By | December 2, 2019

Kosovë, policia shpall në kërkim dy persona për rastin Ivanoviç

By | November 22, 2019

Ish-deputetja: Më është ofruar videoja ku ishte regjistruar vrasja e Ivanoviçit

By | September 29, 2019

Më 3 dhe 4 shkurt 2000 ‘Rojat e urës’ masakruan 10 shqiptarë në veri të Mitrovicës, dëbuan 12 mijë të tjerë

By | February 3, 2019

Vuçiç: Tërhiqeni taksën, pastaj mund të bisedojmë për çfarë të doni

By | November 24, 2018

KFOR: Nuk kishte asnjë veprim të paligjshëm në arrestimet në veri të Mitrovicës

By | November 23, 2018

Vuçiç: Nuk ekziston forcë që mund të detyrojë Serbinë ta njohë Kosovën

By | October 18, 2018

Vuçiç: Kemi informacione operative mbi vrasjen e Ivanoviçit

By | July 22, 2018

Përgjaket gazetari serb që po heton vrasjen e Ivanoviçit: S’mund ta vrisni të vërtetën (Fotot)

By | July 10, 2018

Pesë muaj pas vrasjes së bashkëshortit, gruaja e Ivanoviçit punësohet në Qeverinë e Serbisë

By | June 24, 2018

Protesta në Beograd, kërkohen përgjigje për vrasjen e Oliver Ivanoviçit

By | June 16, 2018

Takimet në Bruksel pa asnjë progres, pala kosovare kthehet në shtëpi

By | March 22, 2018

Gazeta serbe: Ivanoviçin e vranë të njëjtët që e likuiduan edhe Janiçijeviçin

By | March 18, 2018

Vuçiçi: Duhet të merremi me çështjen e Kosovës, përndryshe brenda 40 vitesh nuk do të ketë as shtet dhe komb serb

By | March 17, 2018

Në Kosovë, në këtë jubilé – Nga Elida Buçpapaj dhe Skënder Buçpapaj

By | March 3, 2018

Gjuriçi: Do të bisedohet për Asociacionin, Ivanoviçin…

By | February 19, 2018

Rada Trajkoviç: Ivanoviç informoi Shërbimin Informativ të Serbisë se ishte i rrezikuar

By | February 15, 2018

Detaje të reja për vrasjen e Ivanoviçit, pse përmenden Thaçi e Haradinaj

By | February 15, 2018

Kosovë, dy policë të arrestuar në lidhje me hetimet për vrasjen e politikanit serb

By | February 11, 2018

“Pak para vrasjes, Ivanoviç u takua me Vuçiçin”. Gruaja e deputetit të vrarë në Kosovë zbulon detaje të reja

By | January 24, 2018

Intervista – Joseph: Vrasja e Ivanoviqit hap “mundësi për marrëveshje” midis Kosovës e Serbisë

By | January 24, 2018

Daçiç: Dialogu me Kosovën do vazhdojë kur të zbardhet vrasja e Ivanoviçit

By | January 22, 2018

Priten tensione ballkanike para hyrjes së Shkupit në NATO – Nga Shaban Murati

By | January 22, 2018

Vrasja e Ivanoviçit, Vuçiçi hyn në Kosovë. Zbardhet axhenda

By | January 20, 2018