VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ANTON QUNI

Donika Gërvalla-Schwarz: Dokrra ! Të Anton Qunit dhe Vjosa Osmanit!

By | August 5, 2019

REBELIMI NË PARLAMENTIN E KOSOVËS – Ng Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | May 19, 2018

ANTON QUNI ËSHTË TMERRI I KLANIT PRONTO – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | May 7, 2018

Haliti ia ndërpret fjalën në foltore – Quni i shkon te ulësja (video)

By | April 19, 2018

Ku i dërgoi UÇK-ja dy ushtarakët serbë që i zuri robër në Koshare

By | April 12, 2018

Dekorimi selektiv nga Presidenti Thaçi nuk i bën nder Kosovës as vetë atij! – Nga HYSEN ARAPI

By | February 20, 2018

Intervista – Anton Quni: Kemi dy mundësi, Specialen ose izolimin e vendit

By | January 20, 2018

Video – Anton Quni: PDK-ja nuk duhet të llogaritë në votën e LDK-së

By | June 22, 2017

(Video) Anton Quni: Hashim Thaçi ka qenë i afërt me shërbimet sekrete dhe ka të dhëna për vrasjet politike

By | May 14, 2017

Anton Quni e shkund sallën e Kuvendit të Kosovës – Do të rri këtu z.Veseli e Thaçi deri sa të ju shoh parapa Grilave!

By | May 10, 2017

Quni: Thaçi kërkoi votën time në këmbim të përfshirjes së FARK-ut në ligj

By | April 14, 2016

Quni: Thaçi s’dërgoi kurrë lule në Koshare (Video)

By | April 13, 2016

Anton Quni: Agim Ramadani-KATANA

By | April 11, 2016

Anton Quni: N’kambë Shqiptarët atëherë t’janë çue, sa mire n’armë janë shtrengue!

By | April 9, 2016

Beogradi synon që Anton Quni e Rrustem Berisha të përfundojnë në listat e Interpolit (video)

By | March 6, 2016

ANTON QUNI NË LUFTË DHE NË PAQE

By | February 27, 2016

Anton Quni: Vrasjet politike i ka bërë SHIK-u i Kadri Veselit

By | January 4, 2016

Ramush, eja t’kuvendojm’ – Nga ANTON QUNI

By | November 16, 2015

ILIR SHALA – TAKIM ME DEPUTETIN E REPUBLIKËS SË KOSOVËS ANTON QUNI

By | July 12, 2015

ANTON QUNI, DEPUTETI MË I VOTUAR NË LDK, MBËSHTET FUQISHËM KANDIDATIN E CVP ILIR SHALA NË BERNË

By | June 13, 2015