VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kadri Veseli

Fatmir Bajraj zbulon me emër e mbiemër kush fshihet pas vrasjes politike që tronditi Kosovën

By | November 25, 2019

NUK U BA NAMI PSE GJYKATA E FTOI KADRI VESELIN..!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | November 10, 2019

Zëri i Amerikës: Kadri Veseli – thirret në Hagë (video)

By | November 7, 2019

Përlotet “live” Baton Haxhiu, humbet bastin që mund t’i kushtojë shtrenjtë, çfarë tha para zgjedhjeve

By | October 7, 2019

Kadri Veseli: Partia Demokratike do të jetë në opozitë

By | October 6, 2019

NGULMIMI I PAN-it PËR PUSHTET, NEVERITËS – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | October 5, 2019

RRUGAÇI NGA AMERIKA NË NDIHMË KADRI VESELIT?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | October 3, 2019

Roli i ish-këshilltarit të Trumpit në zgjedhjet në Kosovë

By | October 3, 2019

SHUPLAKA AMERIKANE DHE FUNDI TRAGJIK I KADRI VESELIT?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | October 2, 2019

New York Post: Si po përpiqet Kadri Veseli t’i fitojë zgjedhjet me fotografinë e Trumpit

By | October 1, 2019

Intervista – Zëri i Amerikës- Veseli: Miqësinë me Shtetet e Bashkuara do ta kthej në nivelin e vitit 1999

By | September 27, 2019

MOS E NËNSHKRUANI PETICIONIN KUNDËR KORRUPCIONIT- ËSHTË MASHTRIM I PDK-së – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | September 23, 2019

PËRRALLAT E KADRI VESELIT PËR KORRUPSIONIN – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | September 4, 2019

Intervista – Veseli: S’ka më kryeministër me qira

By | August 7, 2019

Sot vendoset për seancën për shpërndarjen e Kuvendit

By | August 5, 2019

Thaçi kërkon mandatar për kryeministër, Veseli shpërbërjen e Kuvendit

By | August 2, 2019

Trajkoviq: Specialja ka intervistuar Thaçin në zyrën e tij e Veselin në Slloveni

By | July 24, 2019

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme

By | July 20, 2019

AFP: Mund të thirren në Hagë edhe Thaçi e Veseli

By | July 20, 2019

Engel i bën thirrje BE-së të liberalizojë vizat me Kosovën

By | July 17, 2019

Kadri Veseli e quajti “fosil që s’i ndihmon të vërtetës”, Jusuf Buxhovi i reagon ashpër Kadri Veselit

By | July 17, 2019

Veseli sulm Haradinajt: Ai flet me Amerikën sikur me Serbinë, këtu dalloj me të

By | July 16, 2019

Partinë e cubave të Kosoves nuk e lajnë as Drini, as Buna Nga Xhafer Shatri

By | July 13, 2019

Donika Gërvalla: Mbeturinat dhe Gani Koci – ushtarët e mirëfilltë të UÇK-së turpërohen nga Thaçi, Veseli, Krasniqi, Haradinaj e Syla

By | July 13, 2019