VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ushtaraku Shqiptaro-Amerikan

Ushtaraku Shqiptaro-Amerikan flet për vrasjen e Ali Ukës: Të dyshuarit kryesor janë Hashim Thaçi dhe Xhavit Haliti

By | January 7, 2019