VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ulpiana

Gurthemeli iu vendos para 8 vjetësh, sot filluan punimet për ndërtimin e xhamisë qendrore në Prishtinë

By | July 15, 2020

Në Kosovë, në këtë jubilé – Nga Elida Buçpapaj dhe Skënder Buçpapaj

By | March 3, 2018