VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Agim Bahtiri

Kosovë, kryetarët e Mitrovicës bashkë kundër COVID-19

By | April 3, 2020

Bahtiri apel presidentit: Shpalli zgjedhjet, ndryshe mund të ketë vëllavrasje

By | March 30, 2020

Agim Bahtiri thotë se Thaçi ia tregoi planin për shkëmbim të territoreve më 2015

By | March 4, 2020

Agim Bahtiri: Fola me anëtarë të kryesisë së LDKsë, janë pro marrëveshjes

By | January 7, 2020

Bahtiri: Të hënën nis peticioni për bashkimin e qytetit të Mitrovicës

By | December 21, 2018

Haradinaj fton Bahtirin të përmbahet nga deklaratat rreth hapjes së urës në Mitrovicë

By | October 16, 2018

Alarmi i Berishës: Vuçiçi gati të bëjë gjithçka për tjetërsimin e Kosovës! Si po shitet ideja dhe kush fshihet pas…

By | August 18, 2018

Bahtiri: Mitrovica do të jetë atraksion për të gjithë. Po bëhen investime milionëshe – Nga HYSEN IBRAHIMI

By | July 21, 2018

Ura në Mitrovicë pritet të hapet për qarkullim brenda një muaji

By | May 2, 2018

“Eksod ’99”, nis nga Mitrovica marshimi simbolik drejt Kukësit, homazhe tek memoriali i Adem Jasharit

By | April 16, 2018

Agim Bahtiri tek Lulzim Basha: Taksa e Rrugës së Kombit nuk i bën nder Shqipërisë

By | April 8, 2018

Në Kosovë, në këtë jubilé – Nga Elida Buçpapaj dhe Skënder Buçpapaj

By | March 3, 2018

Veliu: Nuk është mirë që AKR-ja po prish koalicionin

By | August 13, 2017

Bahtiri: Muri në Mitrovicë hiqet në shkurt

By | January 29, 2017

Bahtiri: Prej sot lëvizet lirshëm në të dyja anët e Mitrovicës

By | October 30, 2016

Xharra – Bahtirit: Pse rren, barikadat në pjesën veriore nuk janë hequr

By | August 14, 2016

Bahtiri: Mos dilni në protesta, nuk duhen turbullira

By | July 1, 2016

“Parku i paqes” peng i kushtëzimeve serbe

By | June 20, 2016

Bisedime intensive për heqjen e barrikadës në Urën e Ibrit

By | June 16, 2016

A do të ringjallet AKR-ja ??? – Nga Faton MEHMETI

By | May 23, 2016

Aktakuzë kundër kryetarit të Mitrovicës Agim Bahtiri

By | March 1, 2016

Kufiri administrativ, sherr për dy komunat e Mitrovicës

By | October 24, 2015

Rakiq e Bahtiri: Heqim ‘Parkun e Paqes’, hapim Urën e Ibrit

By | October 18, 2015

Serbët i kërkojnë tri fshatra të jugut të Mitrovicës

By | October 10, 2015