VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vuçiçi

Në Patrikanën e Beogradit takohen Vuçiçi, Brnabiçi e Daçiçi

By | March 10, 2019

Deputeti i VV: Thaçi-Vuçiç kanë marrëveshje, e mbajnë të fshehtë

By | September 11, 2018

Ish ministri i jashtëm kundër referendumit në Serbi: Kosovën e kemi humbur

By | May 20, 2018

‘Der Standard’: Gjermania parandaloi marrëveshjen e Thaçit dhe Vuçiçit për ndarjen e Kosovës

By | March 19, 2018

Jeremiç: Kosova mund të bëhet së shpejti anëtare e OKB-së

By | February 2, 2018

Qeveria e re e Kosovës në dorë të Vuçiçit

By | September 5, 2017