VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: korrigjim të kufijve

Hoxhaj paralajmëron se 10 shtete tjera mund ta tërheqin njohjen e Kosovës

By | September 7, 2019

Kurti në konferencë me Thaçin: Ideja për ndarje të Kosovës ka dështuar

By | June 24, 2019

Vulin i reagon keq presidentit maqedonas që foli kundër ndarjes së Kosovës

By | June 1, 2019

Mustafa ja si shprehet për Thaçin

By | May 26, 2019

Daçiç përplaset me zyrtarin e lartë të Bosnjës: Kutia e Pandorës është hapur

By | May 1, 2019

Macron ja çfarë iu ka thënë për kufijtë Thaçit e Vuçiqit

By | April 30, 2019

ESI: BE t’i japë fund idesë për ndarje të Kosovës, që u ringjall më 2008 nga njeriu i Trumpit

By | April 26, 2019

Intervistë me Florian Bieber: Korrigjimi i kufijve ide e vjetër dhe e rrezikshme serbe, marrëveshje nuk do ketë as këtë vit

By | January 21, 2019

Qeveria: Mbështetim Presidentin në procesin e dialogut me Serbinë

By | December 18, 2018

Presidentja kroate ia kujton Thaçit në New York parimin e mosndryshimit të kufijve

By | September 25, 2018