VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: senatori republikan

Përdori informacionet e brendshme për koronavirus që të bënte tregti – Burr jep dorëheqjen nga posti i Kryetarit të Komisionit të Senatit për Zbulimin

By | May 15, 2020

Senatori Johnson: Kosova dhe Serbia kërkuan angazhim më të madh të SHBA-së

By | October 25, 2019

Intervista – Ron Johnson: Një marrëveshje Kosovë-Serbi do të ishte me përfitime

By | September 12, 2019

Sulmet e presidentit Trump kundër të ndjerit McCain shkaktojnë reagime

By | March 20, 2019

Thaçi e Haradinaj takohen me një delegacion të senatorëve e kongresistëve amerikanë

By | February 17, 2019

Senatori McCain i kthehet punës në Senat

By | July 25, 2017

Demokratët e denoncojnë senatorin republikan: Fshehu një raport për torturat e CIA-s

By | June 3, 2017

4 SHTATORI SHPALLET “DITA E NËNË TEREZËS” NË SHTETIN NJU JORK – Përgatiti Frank Shkreli

By | May 12, 2017

(Foto) Senatori Republikan Marty Golden nderon Princin Leka II me Proklamatën e New Yorkut

By | May 8, 2017

McCain i shqetësuar me ndërhyrjen e Rusisë në Bosnje

By | April 11, 2017

Në Ditën e Pavarësisë së Kosovës vjen delegacion i senatorëve me në krye McCain

By | January 28, 2017

Ligjvënësit amerikanë kërkojnë sqarime për ndërhyrjen ruse në zgjedhjet presidenciale

By | December 9, 2016

Graham: Zgjedhja e Trumpit mund të shkaktojë një 11 shtator tjetër

By | May 2, 2016