VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Grusht shteti

Kosova ka nevojë për Shtet e jo për Grushte Shteti… – Nga Adriatik Dosti

By | May 4, 2020

Nëse shihni një keqbërës dhe nuk e korrigjoni atë, zemërimi i Zotit do t’ju godasë si një rrufe – Nga Aurel Dasareti*

By | April 24, 2020

Raportuesja e PE-së për Kosovën: Braktisja e Qeverisë nga LDK-ja është grusht shteti

By | March 20, 2020

VIDEO – Basha pas takimit me Metën: Rrezikohet grusht i pastër shteti, do përballen me bashkim dhe rezistencë nga qytetarët

By | February 18, 2020

Meta thërret në takim Bashën: Si do ta shpartalloj grushtin e shtetit

By | February 18, 2020

Ligji për betimin e gjyqtarëve, Meta: Atentat ndaj Kushtetutës, përpjekje për grusht shteti

By | February 17, 2020

VIDEO – Presidenti Meta publikon në anglisht akuzat kundër Dvoranit

By | December 20, 2019

Hetimi për shkarkim, Trump: Është një grusht shteti

By | October 2, 2019

Më 12 shtator 1980 në Turqi u krye grusht shteti i përgjakshëm ushtarak

By | September 12, 2019

Bashkia Tiranë ngre monument për viktimat e grushtit të dështuar të shtetit kundër Erdoganit (fotot)

By | August 9, 2019

Basha paralajmëron Ramën: Mos guxo! Asnjë shqiptar nuk e kursen sakrificën për liri, unë i pari

By | May 21, 2019

Trump për hetimin rreth fushatës së tij të vitit 2016: Ishte një tentativë për grusht shteti, ishte tradhti ndaj atdheut

By | April 11, 2019

Erdogan: Besoj në zgjidhjen e të gjitha çështjeve me Greqinë

By | February 6, 2019

Mubarak dhe Morsi ballafaqohen për herë të parë në gjykatë

By | December 26, 2018

Shqipëri, ceremoni përkujtimore për 15 Korrikun

By | July 15, 2018

Intervista – Joseph: Kosova nuk duhet të përkulet para presionit turk

By | April 6, 2018

Presidenti turk sulmon kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj

By | March 31, 2018

CIA zbardh planin për grusht shteti në Shqipëri, si do bashkëpunohej me Britaninë e Jugosllavinë, 6 veprimet që do të kryenin forcat ushtarake

By | October 22, 2017

Lajiç: Ja pse janë përkeqësuar marrëdhëniet e Turqisë me Kosovën dhe Shqipërinë

By | October 13, 2017

Intervistë me z. James Pardew: Dialogu Kosovë-Serbi, zbatimi i Marrëveshjes së Ohrit dhe ndikimi rus në Ballkan.

By | September 17, 2017

Mali i Zi, i akuzuari pranon se ishte planifikuar arrestimi dhe vrasja e Gjukanoviçit

By | September 7, 2017

NATO mesazh solidariteti për Turqinë në përvjetorin e parë të 15 Korrikut

By | July 15, 2017

Turqia i shpjegon botës tentativën e grusht shtetit më 15 korrik

By | July 15, 2017

Gjukanoviq: Rusia dëshiron ta shkatërrojë BE-në

By | March 14, 2017