VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Qeveria e Kosovës

Kushdo që mohon krimet e luftës, mund të ketë problem me ligjin

By | June 25, 2019

Pak më të matur dhe racionalë në qëndrimet dhe deklaratat tuaja zyrtare ose publike, zotërinj! – Nga AGRON SHABANI

By | May 29, 2019

Kosovë: Propozim për ligj për dënimin e atyre që mohojnë krimet e luftës

By | April 11, 2019

KDI: Qytetarët duan raporte të mira me ndërkombëtarët dhe taksë për Serbinë

By | February 26, 2019

Qeveria e Kosovës “nuk e njeh më UNMIK-un”

By | February 6, 2019

Qeveria e Kosovës i reagon BE-së për Trepçën

By | February 5, 2019

Qeveria e Kosovës “zotohet për bashkërendim të veprimeve me SHBA-në dhe BE-në”

By | January 30, 2019

Bosnja kërkon heqjen e tarifës, Kosova vizat dhe njohjen e dokumenteve

By | January 24, 2019

LDK: Me mosveprimin Qeveria po krijon situatë të rrezikshme në veri

By | January 24, 2019

KUSH DHE PSE I FUTI MALLNAT SERBE PAS LUFTE NË KOSOVË – Nga Bardh M. Nengurra

By | January 14, 2019

Zëri i Amerikës: BE-ja i kërkon sërish Kosovës anulimin e tarifave ndaj mallrave serbe

By | January 8, 2019

Qeveria i vendos taksën 100% edhe brendeve ndërkombëtare që vijnë nga Serbia

By | December 28, 2018

Përplasjet ‘testuese’ të BE-së dhe Qeverisë së Kosovës

By | December 19, 2018

Qeveria: Mbështetim Presidentin në procesin e dialogut me Serbinë

By | December 18, 2018

Vuçiq vajton në OKB për taksën e Kosovës

By | December 17, 2018

Përfundon me mospajtime takimi i Këshillit të MSA-së Kosovë – BE

By | December 17, 2018

Qeveria pranon bashkëkryesimin e dialogut me opozitën

By | December 12, 2018

Qeveria po shqyrton vendosjen e reciprocitetit të plotë ndaj Serbisë

By | December 10, 2018

Kosnett: Në Kosovë disa zyrtarë shpesh e vendosin interesin e tyre përpara të mirës publike

By | December 10, 2018

Vuçiç: Kosova po përgatitet për masa të reja ndaj Serbisë

By | December 10, 2018

Kosova me taksë prej 100 për qind ndaj mallrave nga Serbia

By | November 21, 2018

Rusia kërcënon Kosovën, kurse Tirana hesht! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | October 30, 2018

Ndarja e Veriut të Kosovës nuk ka “brirë”! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | September 22, 2018

Edhe autostradat e Kosovës me pagesë

By | September 18, 2018