VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Leonora Laçi

REQUIEM PËR MJEDËN DHE MENTORIN – Nga Leonora Laçi

By | June 1, 2020

Dr. Vittorio Bruschi, mjeku italian që shëronte plagët e fashizmit në Shqipëri – Nga LEONORA LAÇI

By | May 8, 2020

CA PERSHTYPJE MBI TAKIMIN E PRESIDENTIT TE KOSOVËS Z. HASHIM THAÇI ME KOMUNITETIN SHQIPTAR NË SHBA – Nga LEONORA LAÇI

By | March 7, 2020

Gruaja e hekurt flet rreth “Sagës së dhimbjes” – Intervistë me Fatbardha Mulleti Saraçin realizuar nga Leonora Laçi

By | September 5, 2019

Dom Anton Kçira takohet me Papa Françeskun në Vatikan – Nga Leonora Laçi

By | September 9, 2018

Bashkia Shkodres mbulon me heshtje Marije Shllakun Nga Leonora Laçi, 2017

By | March 7, 2017

In memoriam të Dedë Gjon Markaj – Hero i qendresës kundër diktaturës Nga Leonora Laçi

By | January 24, 2017