VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Emmanuel Macron

Macron dhe Putin diskutojnë për situatën në Ballkan

By | June 26, 2020

Erdogan e porosit Makronin: “duhet të kontrolloheni nëse ju jeni klinikisht i vdekur”

By | November 29, 2019

Macron në gjuhën shqipe njofton për nisjen e forcave speciale të zjarrfikësve drejt Durrësit

By | November 26, 2019

Zbulohet marrëveshja – Vuçiç do përfaqësojë Shqipërinë në takimet me Macron

By | November 23, 2019

Intervista – Thaçi: Dialogu të vazhdojë pa kushtëzime

By | November 12, 2019

Macron bën bashkë Hashim Thaçin e Aleksandër Vuçiçin në Paris

By | November 12, 2019

Macron: Mungesa e udhëheqjes amerikane po shkakton “vdekjen klinike” të NATO-s

By | November 7, 2019

STRATEGU MACRON MBI SHQIPËRINË DHE MAQEDONINË DËMTON EVROPËN – Nga MAURIZIO CAPRARA – E përktheu Eugjen Merlika

By | October 25, 2019

Po ç’keni me Macron! Urreni, mallkoni, shani dhe shporrni despotin Edi Rama! Nga Elida Buçpapaj

By | October 19, 2019

Macron: Si t’u them francezëve se do hapim negociatat me Shqipërinë, kur çdo ditë vijnë azilkërkues

By | October 18, 2019

Ngatërrimi i himnit kombëtar në ndeshjen Shqipëri-Francë, Macron kërkon ndjesë

By | September 8, 2019

Ministri i Jashtëm iranian merr pjesë papritur në Samitin e G7-ës

By | August 26, 2019

Liderët e G7-ës mblidhen në Francë për të diskutuar Iranin, Rusinë dhe Amazonën

By | August 24, 2019

Macron më i hapur për opsionet rreth Kosovës, por ai do të bashkëpunojë ngushtë me Merkelin

By | July 18, 2019

Macron do të emërojë të dërguarin e posaçëm për Kosovën

By | July 18, 2019

Kabineti i Macronit: Nuk ka takim në Paris

By | June 21, 2019

Vuçiq dhe Merkel bisedojnë për dialogun Kosovë-Serbi

By | June 8, 2019

75 vjetori i Ditës së Zbarkimit të forcave aleate

By | June 6, 2019

Zuckerberg përshëndet planin e Francës për të luftuar gjuhën e urrejtjes

By | May 11, 2019

Zëri i Amerikës: Takimi i Berlinit dhe bisedimet Kosovë – Serbi

By | April 29, 2019

Në prag të takimit të Berlinit – debate në Kosovë e Serbi

By | April 18, 2019

Liderët e Ballkanit Perëndimor ftohen në takim joformal në Berlin

By | April 10, 2019

Ushtria i bashkohet policisë në Paris në fundjavën e 19-të të protestave

By | March 23, 2019