VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryeministri Haradinaj

Interval… – Nga AGRON SHABANI

By | August 3, 2019

Intervista – Joseph: Roli udhëheqës amerikan është thelbësor. Evropianët nuk janë në gjendje të merren vetë me problemin e Kosovës dhe Bosnjës

By | July 25, 2019

Ka rënë apo nuk ka rënë qeveria!? – Nga Florim Zeqa

By | July 23, 2019

Haradinaj: Nëse s’ka njohje, a duhet që edhe Kosova të armatoset?

By | July 16, 2019

Armiqësia e vjetër apo “miqësia” e re me Serbinë!? – Nga Florim Zeqa

By | May 12, 2019

NË PRISHTINË U MBAJT AKADEMI PËRKUJTIMORE PËR MASAKRËN E TIVARIT – Nga Frank Shkreli

By | April 24, 2019

Haradinaj ia ripërsërit Daçiçit: Ndarja etnike çon në tragjedi

By | February 19, 2019

Thaçi e Haradinaj takohen me një delegacion të senatorëve e kongresistëve amerikanë

By | February 17, 2019

Kryeministri Haradinaj ia kthen shpinën dhe nuk ia zgjat dorën Ramës

By | February 17, 2019

UNMIK-u vazhdon rolin ndërmjetësues mes Kosovës dhe INTERPOL-it

By | February 7, 2019

Haradinaj: Tarifa mbetet në fuqi, nuk shkojmë në dialog me shantazh

By | February 5, 2019

Kryeministri Haradinaj në pritje të vizës amerikane

By | January 14, 2019

Haradinaj: Ideja e ndërrimit të territoreve ka vdekur

By | October 8, 2018

Seanca e jashtëzakonshme bojkotohet nga opozita: Haradinaj shpall ekipin negociator, ai ik nga Kuvendi, ik dhe Veseli

By | September 4, 2018

Haradinaj: Shqiptarët dhe turqit në Kosovë nuk ndahen

By | April 23, 2018

Intervista e plotë: Haradinaj: Deportimi i shtetasve turq – ishte një lloj vjedhje e njerëzve nga Kosova

By | April 3, 2018

Psikologjia Politike e Kryeministrit Haradinaj – Nga Agron Shabani

By | January 14, 2018