VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ekipi negociator

Intervista – Kurti: Projekti për shkëmbim territoresh ka dështuar – por ideja nuk ka vdekur

By | October 11, 2019

Kritikohet ashpër platforma e Prishtinës për dialog me Serbinë

By | February 26, 2019

Ekipi negociator i Kosovës miraton Platformën për dialogun me Serbinë

By | February 15, 2019

Spektri politik i Kosovës në udhëkryq për dialogun

By | February 10, 2019

Takim me Mogherinin para prezantimit të platformës në Kuvend

By | January 24, 2019

Në dialog nga “pika zero”

By | January 22, 2019

Platformë e re për dialogun me Serbinë

By | January 13, 2019

Kreu i LDK-së e kritikon Ekipin negociator

By | January 9, 2019

Bruksel – Ekipi negociator përfundon takimin me zyrtarët e BE-së

By | January 8, 2019

Thaçi: Kosova është gati të shqyrtojë heqjen e taksës për produktet serbe

By | January 7, 2019

Thaçi: Ekipi Negociator në Bruksel, unë në Brezovicë, jemi pajtuar që Lugina e Preshevës t’i bashkohet Kosovës (video)

By | December 29, 2018

Mblidhet ekipi negociator, më 8 janar shkon në Bruksel

By | December 26, 2018

Thaçi: Pas marrëveshjes Greqi-Maqedoni, radhën e ka ajo Kosovë-Serbi

By | December 25, 2018

Thaçi dhe Vuçiq me qëndrime të kundërta për kohën e arritjes së marrëveshjes

By | December 19, 2018

Ekipi i ri negociator pretendon rolin kryesor në dialogun me Serbinë

By | December 17, 2018

Parlamenti i Kosovës miraton edhe ekipin negociator për bisedimet me Serbinë

By | December 15, 2018

Takimet në Bruksel pa asnjë progres, pala kosovare kthehet në shtëpi

By | March 22, 2018