VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rama

Letra e Bujar Kapexhiut: Rama mos ik, ti je frymëzim për mua

By | July 30, 2019

Momente dramatike – Protestuesi humb ndjenjat tek Teatri (VIDEO)

By | July 24, 2019

Bamir Topi flet për Ramën: Për të kam patur tjetër mendim, por ku vë këmbën ai nuk lindin gjallesa

By | May 31, 2019

FEJTON Kuptimet e Emrit Edi Rama ne Fjalorin Shqip – Shqip 2019 Nga Rafaela Prifti

By | March 23, 2019

Historia e Edi Ramës me diplomaten greke, Berisha: I ndiqte Shërbimi Informativ (video)

By | January 25, 2019

Rama shpall paketën antishpifje për opozitarët: Gjysmagjela, e keni vendin në burg!

By | October 14, 2018

Zheji: Përkulja e Kryeministrit para Trumpit, nevoja për një foto për turmat shqiptare…

By | July 14, 2018

Ndrenika-Ramës: Nuk je i përjetshëm, atë që më bëre ti, nuk ma ka bërë kush

By | June 12, 2018

Berisha: Marrëveshja për detin, akti i fundit i tradhtisë komëtare nga Rama dhe Bushati

By | June 7, 2018

Këto ditë fillon arrestimi i të inkriminuarve që kanë lidhje me politikën e lartë – Nga SPARTAK NGJELA

By | April 7, 2018

FOTOLAJM – “Çmendet” Monika Kryemadhi, heq këpucën dhe i gjuan Ramës

By | December 18, 2017

Zbulohen cilat janë 12 marrëveshjet që do nënshkruhen mes Shqipërisë dhe Kosovës

By | November 26, 2017

Videokolazh – Rama në vite: Grushte në foltore, sëpatë në dorë dhe fjalori i shfrenuar

By | November 2, 2017

Ngjela: “SHBA dhe ambasadori Lu pritet që të bëjnë deklarata edhe më të rënda!” (video)

By | October 3, 2017

Është krijuar bindja se vetëm vdekja mund ta largojë Edi Ramën nga pushteti – Nga Artur ZHEJI

By | August 31, 2017

Edi Rama: Nuk e shpëton dot çadra PD-në

By | March 21, 2017

BIRN: “Lufta Rama-Meta është një konflikt i rremë, ja interesat që i mbajnë sërish bashkë”

By | February 7, 2017

Kathimerini: Ja telefonata Rama-Cipras plot tone të forta dhe agresivitet

By | December 5, 2016

Berisha: Të mos largohemi nga sheshi dy javë rresht, kështu e rrëzojmë Ramën

By | October 29, 2016

Rama – Hajdarmatajt: Ish kryeministrit nga gryka e Valbonës dha leje për 11 HEC-e. Ja çfarë duhet t’ju thuash tropojanëve

By | October 27, 2016

Sherr brenda LSI, Meta kërkon shkarkimin e Haxhinastos e Panaritit, refuzon Rama; në ikje dhe 4 deputetë

By | August 9, 2016