VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Isa Mustafa

ANKTHI I TRADHTARËVE TË KOSOVËS: POPULLI QË DO T’I SHPORRË SHUMË SHPEJT! – Nga Kolonel Hajro LIMAJ Drejtor i Institutit të Politikave të Sigurisë Kombëtare

By | April 4, 2020

ASKUSH NUK MUND TË KRAHASOHET ME PRESIDENTIN DR. I. RUGOVA – Nga Xhafer LECI

By | April 4, 2020

Koronavirus plus Richard Grenell! Nga Elida Buçpapaj

By | March 28, 2020

Reagon familja e Haki Imerit: Isa e Gima u bashkuan si okultë të shpëtojnë Hashim Thaçin, por është vonë për “Gjarprin”!

By | March 26, 2020

Sot shansi i fundit i LDK-së! Nga Elida Buçpapaj

By | March 25, 2020

Gjashtë deputetë të Zvicrës dënojnë përpjekjet e Thaçit dhe Mustafës për rrëzimin e qeverisë së Kosovës

By | March 24, 2020

Thellohen përçarjet në koalicionin qeverisës në Kosovë

By | March 22, 2020

Mustafa ultimatum Kurtit: Hiqi tarifat – anuloje shkarkimin e ministrit të Brendshëm

By | March 20, 2020

Isa Mustafa kërkon heqjen e tarifave – Grenell e quan udhëheqës të guximshëm

By | March 1, 2020

Lutfi Haziri e konfirmon se Isa Mustafa është kandidat i LDK-së për president

By | February 11, 2020

Nënshkruhet marrëveshja për qeverinë e re të Kosovës

By | February 2, 2020

Shpërthen vëllai i Gani Gecit: Isa spiun i Serbisë, nuk bën koalicion me VV-në pa i thënë Hashimi

By | January 29, 2020

Grenell: Kosova të heqë tarifat – Serbia të ndalë fushatën kundër njohjeve (video)

By | January 23, 2020

Argatët e Prontomafisë Nga Xhafer Shatri

By | December 26, 2019

BALETI POLITIK I MUSTAFËS…! – Nga Reshat Nurboja

By | December 21, 2019

Nëse LDK kalon nga Luta, theftë qafën ma mirë përfundimisht! Nga Elida Buçpapaj

By | November 4, 2019

Muharrem Maralusha: Nëse Isa Mustafa del nga koalicioni asht spiun i Serbisë

By | November 4, 2019

Mustafa: “Nëse s’ka marrëveshje, LDK shkon në opozitë”

By | November 2, 2019

ÇKA ASHT TAN KJO SHPIFJE DHE URREJTJE PATOLOGJIKE KUNDËR AKADEMIK ISA MUSTAFËS – Nga Bardh M. Nengurra

By | October 18, 2019

KUVENDI ZHGËNJYES -Mbresa nga salla e Kuvendit të 9-të të LDK-së – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | August 8, 2019

Donika Gërvalla-Schwarz: Dokrra ! Të Anton Qunit dhe Vjosa Osmanit!

By | August 5, 2019

Fundi i iluzioneve për ndryshime në LDK – Nga Florim Zeqa

By | August 5, 2019

SHPRONËSIMI I LDK, KËRKESË E ANËTARËSISË – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | August 2, 2019