VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: FSK

Jusuf Buxhovi – LAPSUS: Ngatërrimi i FSK-në me TMK-në

By | July 18, 2019

Admirali Foggo pret që tranzicioni i FSK-së të ndodhë në bashkëpunim me NATO-n

By | May 22, 2019

Një kontingjent i FSK-së merr pjesë në një ushtrimin fushor të NATO-s

By | May 19, 2019

Interesim i madh për rekrutë në FSK, për 650 vende aplikojnë mbi 5 mijë veta

By | February 23, 2019

KFOR zbulon letrën ku Hashim Thaçi ka thënë se FSK nuk shkon në Veri

By | January 31, 2019

Rrugëtim 10-vjeçar për Ushtrinë e Kosovës

By | December 30, 2018

Turqia mbështet formimin e Ushtrisë së Kosovës

By | December 17, 2018

DPA – Haradinaj përsëri kundër Thaçit: Retorika për ndryshim kufijsh e rrezikshme (intervista)

By | December 15, 2018

Reagimi i Francës pas formimit të Ushtrisë

By | December 14, 2018

Votohet Projektligji për Forcën e Sigurisë së Kosovës

By | December 14, 2018

SHBA: Kosova nuk u konsultua me ne për FSK-në

By | September 13, 2018

Qeveria miraton projektligjin për transformimin e FSK-së në ushtri

By | September 13, 2018

Thaçi: Largimi i serbëve nga FSK është i organizuar

By | July 9, 2018

Pjesëtari serb i FSK-së: U detyrova ta braktis FSK-në

By | July 5, 2018

NATO: Misioni dhe mandati i FSK-së nuk vendoset nga ne

By | May 4, 2018

Ministri Rrustem Berisha: Së paku edhe 200 serbë do të jenë në Ushtrinë e Kosovës

By | May 1, 2018

Ambasadori Delawie i dënon kërcënimet kundër pjesëtarëve serbë të FSK-së

By | February 21, 2018

Deputetët ftojnë Thaçin e Haradinajn me i nisë bisedimet për ushtrinë

By | January 13, 2018

Haradinaj udhëzon Forcën e Sigurisë së Kosovës që t’i shkojë në ndihmë Shqipërisë

By | December 3, 2017

Prizren, KFOR-i Turk dhe FSK stërvitje të përbashkët

By | October 26, 2017

Fjalimi i plotë i ambasadores Vlora Çitaku në Këshillin e Sigurimit

By | August 16, 2017

Intervista – Pallaska: Është shqetësues rebelimi i presidentit Thaçi karshi aleatëve

By | March 24, 2017