VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ministria e Mbrojtjes

Rrustem Berisha: Synojmë anëtarësimin e Kosovës në NATO

By | December 27, 2019

Kosova dhe Turqia nënshkruan marrëveshje në fushën e mbrojtjes (fotot)

By | April 4, 2019

Publikohet lista – Ministria e Mbrojtjes: 248 vatra zjarri në gjithë Shqipërinë

By | April 1, 2019

Rruga e Kosovës drejt NATO-s, me pengesa politike

By | March 25, 2019

ARKIV: Gjeneral Sandër Lleshi: Atdheu është në rrezik nga Arben Imami

By | October 27, 2018

Kuvendi miratoi projektligjet për transformimin e FSK-së

By | October 18, 2018

Rusia planifikon të ketë bazë të përhershme detare në Siri

By | October 10, 2016

Rusi: Raketat me kapacitet atomik vendosen në Kaliningrad

By | October 8, 2016

Rusia planifikon të rivendosë baza ushtarake në Kubë e Vietnam

By | October 7, 2016

Putini publikon të dhënat e fuqisë ushtarake të Rusisë (video nga stërvitjet)

By | August 26, 2016

Ministri irakian i Mbrojtjes i shpëton një sulmi me mortajë

By | August 9, 2016

Rusia e mbron aksionin e aeroplanëve luftarakë afër anijes amerikane

By | April 14, 2016

Shqipëria e shtyn ankandin e avionëve ushtarakë

By | March 8, 2016

Rusia e shpjegon incidentin me avionin amerikan

By | October 14, 2015