VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjykata Speciale

Kosova ka një verë kritike përpara, çfarë mund të ndodhë me Thaçin – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | July 4, 2020

GJYKATA SPECIALE E BËRË, NUK ZHBËHET!! – Nga Binak MAXHARRAJ

By | July 2, 2020

Carl Bildt kërkon dorëheqjen e Hashim Thaçit- Gazeta Express manipulon deklaratën e diplomatit të lartë suedez në Twitter! Nga Elida Buçpapaj

By | June 28, 2020

Kush ishin më të mëllefosurit për projektaktakuzën ndaj Thaçit – Nga XHAFER SHATRI

By | June 26, 2020

Shteti i Kosovës duhet të ruhet dhe mbrohet, pushtetarët vijnë e shkojnë – Nga Nue Oroshi

By | June 26, 2020

Carl Bildt e quan bombë lajmin për aktakuzat ndaj Thaçit e Veselit

By | June 24, 2020

Në Gjykatën Speciale në Hagë paraqitet edhe një aktakuzë

By | April 28, 2020

VIDEO – Masakrat në Kosovë, habit këshilltari i Ramës: Nuk ka pse dënohen serbët pas 20 vitesh

By | April 26, 2020

Ditmir Bushati i përgjigjet ashpër Baton Haxhiut: Një pakicë shqipfolëse po katandis projektin e Kosovës

By | April 26, 2020

Thaçi nuk i tërheq kritikat ndaj Gjykatës Speciale

By | March 6, 2020

NUK U BA NAMI PSE GJYKATA E FTOI KADRI VESELIN..!! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | November 10, 2019

Rexhep Selimi ftohet nga Specialja si i dyshuar për krime lufte

By | November 10, 2019

Milaim Zeka: Kryeprokurori Aleksandër Lumezi do të marrë ftesë për t’u paraqitur në Speciale

By | November 8, 2019

Struktura komanduese e UÇK-së e ftuar në Hagë

By | October 26, 2019

Ftesat e Speciales, pasojat dhe iluzionet! – Nga Florim Zeqa

By | October 24, 2019

Nasim Haradinaj: Këtë javë apo tjetrën Specialja do të fillojë arrestimet në Kosovë

By | October 17, 2019

Jakup Krasniqi: Në Hagë jam ftuar si i akuzuar, Thaçi mund të jetë i shantazhuar dhe është munduar t’i ikë Gjykatës Speciale

By | August 16, 2019

Kjo është arsyeja pse zyrtari, që ishte 8 vjeç në luftë, u ftua në Hagë

By | August 9, 2019

Specialja vazhdon intervistimet, veteranët kërkojnë përsëri shfuqizimin e saj

By | August 4, 2019

Prof. Ismet Salihu: Pas intervistimeve, priten akuzat nga Gjykata Speciale

By | July 23, 2019

Pack: Haga s’është arsye e vetme e largimit të Haradinajt, kryeministri i ri ta kundërshtojë ndarjen

By | July 23, 2019

Me një letër, Haradinaj i njofton krerët e institucioneve për dorëheqjen

By | July 22, 2019

TË PATRURPSHMIT NUK KANË FYTYRË – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | July 21, 2019

Kurti: Ish-kryeministrin e kemi paralajmëruar disa herë – sa më afër gjarprit aq më i rrezikuar je!

By | July 20, 2019