VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: James Foggo

Admirali Foggo pret që tranzicioni i FSK-së të ndodhë në bashkëpunim me NATO-n

By | May 22, 2019

KFOR zbulon letrën ku Hashim Thaçi ka thënë se FSK nuk shkon në Veri

By | January 31, 2019

Admirali Foggo për ushtrinë e Kosovës: Është një vendim sovran

By | December 12, 2018

NATO-ja i kërkon Kosovës heqjen e tarifave ndaj mallrave serbe

By | November 28, 2018

Admirali Foggo: Rusia po rrit aftësitë e nëndetëseve të saj në Altantik dhe Mesdhe

By | October 6, 2018

Foggo: Bisedimet Kosovë – Serbi, çështje politike

By | August 27, 2018

NATO e gatshme të intervenojë nëse ka dhunë në Kosovë

By | July 31, 2018