VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: këshilltar politik

Prokuroria Speciale: Hetime preliminare për vrasjen e Xhemajl Mustafës

By | May 12, 2019

Intervista – Hand: Një marrëveshje e nxituar mes Kosovës dhe Serbisë, do të kishte pasoja

By | March 9, 2019

Baton Haxhiu përtej lajmit… – Nga Skënder Karaçica

By | January 12, 2019

Më 23 nëntor 2000 u nda nga jeta Xhemail Mustafa, gazetar, politikan, publicist, shkrimtar shqiptar

By | November 23, 2018

Halil Matoshi: Urdhërarresti i rremë serb kundër Haradinajt e dëmton dialogun

By | November 10, 2017

Lirohet Hilmi Kelmendi

By | November 3, 2016

Kosova – për nëntë muaj, dy njohje

By | October 5, 2015