VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: spastrim etnik

Clinton: Krenar që ndalëm spastrimin etnik në Kosovë

By | June 11, 2019

Thaçi: Fati i të pagjeturve duhet të zbardhet urgjentisht

By | April 28, 2019

Treni i tmerrit kosovar kthehet në muze. Çfarë pritet në 10 prill në Bllacë

By | April 6, 2019

Xhufi: Pse jam dakord që Mitrovica e Veriut të jepet në këmbim të Preshevës

By | February 7, 2019

Nëntori i “çlirimit”! – Armata e kuqe, partizanët serbë e ushtarët grekë vranë miliona të pafajshëm – Nga GANI MEHMETAJ

By | November 12, 2018

Analiza e “The Guardian”: “Ndryshimi i kufijve Kosovë-Serbi, spastrim etnik”

By | October 17, 2018

Kosova ta ruajë të drejtën e titullarit Uti Possidetis dhe gjithë pasurinë e saj! – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | August 29, 2018

Intervista, Zëri i Amerikës – David Phillips: Ndarja ose shkëmbimi i territoreve, alternativa më e keqe

By | August 10, 2018

200 milionë dollarë për refugjatët Rohingya në Bangladesh

By | September 22, 2017

Kriza në Mianmar: censura ndaj shtypit pengon të vërtetën

By | September 21, 2017

HRW: Pamjet e reja tregojnë për 214 fshatra të shkatërruara në Arakanin mysliman

By | September 19, 2017

Uashingtoni shqyrton marrëdhëniet me Mianmarin (Birmaninë)

By | September 15, 2017

Dhjetëra mijë myslimanë ikin nga Birmania

By | August 30, 2017

Aung San Suu Kyi mohon “spastrimin etnik” kundër myslimanëve

By | April 6, 2017

Zonja Mogherini merrni në mbrojtje Anton Çunin e Rrustem Berishën me shokë! Nga Elida Buçpapaj

By | March 6, 2016