VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Milaim Zeka

Milaim Zeka: Kryeprokurori Aleksandër Lumezi do të marrë ftesë për t’u paraqitur në Speciale

By | November 8, 2019

A do ta zgjidhë Specialja enigmën e vrasjes së Ahmet Krasniqit?

By | July 24, 2019

Rrahja live në televizion, Prokuroria ngre disa aktakuza ndaj Frashër Krasniqit e Milaim Zekës

By | July 19, 2019

Zeka – Hazirit: Qëkur vdiq Rugova, e gjithë LDK-ja jeni vetëm printer i Thaçit

By | December 25, 2018

Një muaj paraburgim për deputetin Milaim Zeka

By | September 27, 2018

Arrestohet Milaim Zeka, deputet i Nismës për Kosovën

By | October 16, 2017

Intervistë – Vehbi Kajtazi: Drejtësia ta dënojë edhe Milaim Zekën si urdhërdhënës të sulmit ndaj meje

By | October 15, 2017

Skema e mashtrimit me viza, zbulohen bisedat e deputetit shqiptar me ortakun e tij

By | October 15, 2017

Milaim Zeka hesht për lidhjet e tij me Fitim Thaçin

By | October 15, 2017

Këto janë lidhjet familjare të Fitim Thaçit me Milaim Zekën e Azem Sylën

By | October 15, 2017

KUSH DO I NDALË MATRAPAZËT, MASHTRUESIT DHE VEPRIMET KRIMINELE TË DISA SHQIPFOLËSVE?! – Nga Bardh M. Nengurra

By | October 8, 2017

Në mediat e huaja si e tallin përleshjen mes Milaim Zekës e Frashër Krasniqit

By | October 6, 2017

Skema e mashtrimeve me viza dhe historia e përplasjes së Milaim Zekës me pronarët e Insajderit

By | October 5, 2017

Milaim Zeka dyshohet se mashtroi 920 kosovarë me viza punësimi në Gjermani

By | October 3, 2017

Grushtoi Milaim Zekën – Ja e kaluara e Frashër Krasniqit, dikur ushtronte boks

By | October 3, 2017

Frashër Krasniqi qëndron 5 metra larg Milaim Zekës në Kuvend (Foto)

By | October 2, 2017

Sherri në emision, Prokuroria e Kosovës heton Milaim Zekën për kanosjen ndaj Frashër Krasniqit

By | October 1, 2017

Gjykata Themelore e Prishtinës liron Frashër Krasniqin

By | October 1, 2017

Skena politike, nga fjalori i degraduar te dhuna fizike

By | September 30, 2017

Arkiv – Milaim Zeka me sjellje rrugaçërore ndaj gazetareve!

By | September 30, 2017

Goditi me grushte Milaim Zekën, flet deputeti i “Vetëvendosjes”

By | September 30, 2017

Frashër Krasniqi nuk lirohet, mbahet nën arrest nga Policia: Zeka ka marrë disa lëndime në fytyrë

By | September 30, 2017

Milaim Zeka thotë se Lista Srpska kërkon që Qeveria të votohet të hënën

By | September 7, 2017