VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ISIS

Paralajmërimi i ekspertëve: Perëndimi po krijon një “inkubator” të ri terrorist

By | September 12, 2019

ISIS merr përgjegjësinë për shpërthimet në Sri Lankë

By | April 24, 2019

Forcat Demokratike Siriane: po zhvillohet beteja vendimtare ndaj ISIS-it

By | March 4, 2019

Rrethohen mbrojtësit e fundit të kalifatit të vetëshpallur të ISIS-it

By | February 16, 2019

SHBA, përfaqësuesi special për luftën kundër ISIS, McGurk, jep dorëheqje

By | December 22, 2018

SDF, SHBA fillojnë një ofensivë të re kundër ISIS-it

By | May 2, 2018

Pse terroristët nuk sulmojnë Italinë? A ka lidhje “mafia”?

By | April 25, 2018

Amerikanët hetojnë në Shqipëri, kush është “bosi i kufirit” dhe krimet e tij

By | April 2, 2018

Trump: Të ashpërsohet lufta kundër ISIS-it

By | March 25, 2018

Shqiptaro-amerikani iu bën thirrje myslimanëve në SHBA të kryejnë sulme terroriste – Nga Ruben Avxhiu

By | January 14, 2018

Vritet në Siri ish-boksieri shqiptar, dyshohet se luftonte me ISIS (Emri)

By | December 15, 2017

Sulmet ajrore ruse në Siri vrasin 53 civile, mes tyre 21 fëmijë

By | November 27, 2017

Forcat irakiane hynë në Rava, rajonin e fundit të ISIS-it

By | November 17, 2017

Marine Le Pen humb imunitetin për shkak të postimit mbi ISIS-in

By | November 8, 2017

Pedagogu dërgoi 20 shqiptarë për të luftuar në Siri. Në pranga edhe 2 shqiptarë në Malajzi

By | October 9, 2017

Sinjale për sulme terroriste në Shqipëri? Mobilizohet Policia e Shtetit, shtohen policët dhe agjentët në terren

By | August 24, 2017

DASH: ISIS-i kërcënimi më i madh terrorist në botë

By | July 20, 2017

ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Manchester

By | May 23, 2017

Franca në tension pas sulmit në Champs Elysee

By | April 21, 2017

Në SHBA do të mbahet një samit i shteteve anëtare të koalicionit anti-ISIS

By | March 10, 2017

Ushtria shqiptare në luftën kundër ISIS-it

By | February 27, 2017

Mediat: Vritet në Siri lideri i dyshuar i luftëtarëve shqiptarë të ISIS-it

By | February 8, 2017

Shkodër, propagandë për Isis, arrestohet mësuesja

By | January 19, 2017

Espresso: Xhelati Lavdrim Muhaxheri kthehet në Kosovë vet i 400-ti

By | December 26, 2016