VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: GJERMANIA

Gjermania që lehtësoi masat tani detyrohet të rikthejë ato pas rritjes së numrit të të prekurve

By | April 30, 2020

Gjermania dhe Austria mbyll kufirin me Zvicrën

By | March 15, 2020

Të dërguarin evropian për dialogun do ta caktojë Gjermania?

By | September 18, 2019

Gjermania “toka e premtuar”, shteti ku studiojnë mijëra studentë shqiptarë

By | August 28, 2019

Kërkohet mbrojtja e Jusuf Buxhovit nga SHBA, Bashkimi Evropian dhe Gjermania Nga Agron Jaha

By | July 13, 2019

Leter e hapur Ambasadorit Borchardt: Mos e mbështetni kastën politike që është dënimi kapital për popullin shqiptar! – Nga Elida Buçpapaj

By | May 18, 2019

Historike – Deputetët francezë dhe gjermanë mbajnë seancën e parë të përbashkët

By | March 25, 2019

Vetëm Gjermania mund ta ndalë turrin e rrezikshëm për ndarjen e Kosovës

By | March 13, 2019

Thanks to Ambassador Kyle Scott! Amerika nuk ka ndryshuar qëndrim ndaj Kosovës – Nga Elida Buçpapaj

By | February 1, 2019

Gjermania në Këshillin e Sigurimit: Rritje përgjegjësie

By | December 28, 2018

Gjermania dhe Turqia, eksportueset kryesore të mallrave në Kosovë

By | December 13, 2018

Organizatore e “EURO 2024” do të jetë Gjermania

By | September 27, 2018

Kosovë-Serbi, Gjermania “skeptike” për korrigjimin e kufijve

By | September 19, 2018

Gjermania i thotë LAMTUMIRË botërorit

By | June 27, 2018

Kampionati Botëror në futboll: Gjermania

By | June 13, 2018

Gjermania përkrah kompanitë që bëjnë biznes në Iran

By | May 11, 2018

Ish-presidenti rumun: Gjermania po ushtron presion për të njohur Kosovën

By | May 2, 2018

Ndalën Gjermaninë, ja titujt e mediave gjermane për surprizën Kosovë

By | March 28, 2018

PyeongChang 2018, Gjermania ruan kryesimin me medalje të fituara

By | February 15, 2018

100 vjet nga udhëtimi katastrofal i Leninit nga Zvicra, i mbështetur nga Gjermania për në Pjetërburg

By | December 16, 2017

Botërori 2018: Gjermania, Anglia dhe Polonia sonte mund të “marrin vizat”

By | October 5, 2017

Gjermania shënon 27-vjetorin e ribashkimit

By | October 3, 2017