VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Parid Turdiu

Parid Turdiu flet për partinë e re dhe shton: Establishmenti ose do të punojë bashkë ose do rrezohet si pushteti i Afganistanit, i kalbur nga korrupsioni! Intervistoi: Elida Buçpapaj

By | August 27, 2021
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Send this to a friend