VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Edi Rama

Kamionët me mallra të bllokuar në kufirin Kosovë- Serbi, Rama i lutet shqip dhe serbisht Vuçiçit: Ngrijeni traun, ta bëjmë rajonin shembull solidariteti

By | March 31, 2020

Dy raste me koronavirus – Rama jep urdhrin: Mbyllen shkollat për dy javë

By | March 9, 2020

Deklaratë e Vatrës për 2 Marsin – VATRA ËSHTË ME TË ARDHMEN E SHQIPËRISË, PA KRIMINELË DHE DROGË

By | March 2, 2020

Njihuni me veteranin 100-vjeçar që Rama e puthi në ballë, ka qenë prokuror dhe ka dhënë dënime me vdekje

By | March 1, 2020

Nga optikumi i vizitës së Kryeministrit Rama në Moskë – Nga AGRON SHABANI

By | February 27, 2020

Lavrov: Rusia mbështet një zgjidhje për të cilën pajtohen Prishtina dhe Beogradi

By | February 26, 2020

Letargji e papranueshme e Komunitetit Shqiptaro-Amerikan Për dijeni Sekretarit të Shtetit të SHBA Z. Mike Pompeo Nga Elida Buçpapaj

By | February 26, 2020

(Video) Flori Haçkaj: Nuk ka nevoje te jesh mjek te shohesh sa i marre je ti kryeminister

By | February 21, 2020

Artan Hoxha publikon foton e Edi Ramës, me të akuzuarin për vrasje Ardian Çapja, Edi rama takohet me mafiozin në hotelin e mafiozit

By | February 14, 2020

Vilën Linda, makinën Lincoln Olsi, Lindën grua Sorosi, Delinën ia dha Cuçit, Gjushin mik për kokë edhe në burg….. Nga Adriatik Dosti

By | February 14, 2020

Rama i ftohtë me Kurtin, Vuçiçin e priste plot entuziazëm (fotot)

By | February 11, 2020

(Video) Alketa Vejsiu e ka idhull Edi Ramën! Ndërsa Edi Ramës ia ka qejfi ta emërojë Alketa Vejsiun presidente në vend të Ilir Metës! Nga Elida Buçpapaj

By | February 9, 2020

Një lolo mbi piramidë – Nga Jeta Dedja

By | January 31, 2020

(Video) Koleksionisti i ikonave Gjergji Thimo: Edi Rama, atëherë me emrin Edvin Rama, i dënuar dy herë në Francë për vjedhje ikonash

By | January 27, 2020

VIDEO – “Edi Rama i dënuar 2 herë në Francë për vjedhje ikonash”, koleksionisti: Ka tentuar të më eliminojë në burg

By | January 27, 2020

Tenori i shquar Agim Hushi kryeministrit Rama: Ik me gjithë zagarët! S’ju duan te rinjte, studentet, pensionistet, punetoret, sipermarresit, nenat!

By | January 26, 2020

Haradinaj zbulon detaje nga darka në shtëpinë e Thaçit

By | January 20, 2020

Haradinajn nuk e ndalon as padia: Edi Rama u angazhua në ndarje të Kosovës

By | January 20, 2020

“Dosja 184 duhet të transferohet në SPAK” PD: të hetohet në Dibër grupi i instruktuar kriminal i drejtuar nga Edi Rama dhe Damian Gjiknuri

By | January 18, 2020

Haradinaj: Rama e Thaçi e qitën Kosovë në “ruletë ruse”

By | January 17, 2020

Të padisësh Kryeministrin e Kosovës dhe të përqafosh Kryeministrin e Serbisë – Nga MARK MARKU

By | January 17, 2020

Tenori Ramë Lahaj godet rëndë Edi Ramën që e paditi Ramush Haradinajn

By | January 17, 2020

Zeri i Amerikës: Padia ndaj Haradinajt – Publicistët kosovarë shpërthejnë kundër Ramës: Akt anti-historik prej diktatori

By | January 16, 2020

“Një perversitet i shëmtuar anti-kombëtar”, Basha reagon për padinë e Ramës ndaj Haradinajt

By | January 16, 2020