VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Edi Rama

Haradinaj: Rama e Thaçi e qitën Kosovë në “ruletë ruse”

By | January 17, 2020

Të padisësh Kryeministrin e Kosovës dhe të përqafosh Kryeministrin e Serbisë – Nga MARK MARKU

By | January 17, 2020

Tenori Ramë Lahaj godet rëndë Edi Ramën që e paditi Ramush Haradinajn

By | January 17, 2020

Zeri i Amerikës: Padia ndaj Haradinajt – Publicistët kosovarë shpërthejnë kundër Ramës: Akt anti-historik prej diktatori

By | January 16, 2020

“Një perversitet i shëmtuar anti-kombëtar”, Basha reagon për padinë e Ramës ndaj Haradinajt

By | January 16, 2020

Zëri i Amerikës: Edi Rama ngre padi ndaj Ramush Haradinajt

By | January 16, 2020

Rama, vizita në Rusi dhe Ukrainë si drejtues i OSBE-së

By | January 8, 2020

Tufa i përgjigjet Ramës: Z. Kryeministër, më ke ndërsyer krejt zinxhirin e qenve të diktaturës

By | January 5, 2020

MEMORANDUM PËR ANULIMIN E MARRËVESHJES TREPALËSHE-SERBI-SHQIPËRI-MAQEDONI VERIORE VERSUS KOSOVËS SË PAVARUR DHE SOVRANE

By | December 27, 2019

Tiranë: Gjykata dënon me gjobë ish-kryeministrin Berisha pas padisë së kryeministrit Rama

By | December 27, 2019

Aleksandar Vuçiq dhe Zoran Zaev përgënjeshtrojnë Edi Ramën Nga Bardhyl Mahmuti

By | December 26, 2019

Z.Mark Gjonaj, dukeni si buratin në duart e Edi Ramës – jepni dorëheqjen nga instrumentat antidiasporë krijuar nga Tirana zyrtare Nga Elida Buçpapaj

By | December 25, 2019

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës del kundër minishengenit: Rama shfryu egër kundër Kosovës

By | December 24, 2019

Tenori Ramë Lahaj letër Edi Ramës: Psikopat! S’të lejojmë që me thundrën tënde të pistë të shkelësh mbi gjakun e kosovarëve!

By | December 23, 2019

Tenori Ramë Lahaj letër Edi Ramës: Psikopat! S’të lejojmë që me thundrën tënde të pistë të shkelësh mbi gjakun e kosovarëve!

By | December 23, 2019

Rama në krah të Vuçiçit sulmon: Haradinaj është një gënjeshtar që ka gënjyer përsëri

By | December 21, 2019

Zëri i Amerikës: “Shengeni” ballkanik, Vuçiç pritet me protesta në Tiranë

By | December 20, 2019

“4 dëshmi: A ka qenë Edi (Edvin) Rama i arrestuar në Francë dhe pse e ndryshoi emrin, pas akuzës së Nanos?!” – Nga Poli Hoxha

By | December 20, 2019

Rama s’tërhiqet: Nesër “antishpifje” miratohet. Keqardhje për ata që çirren për diktat imagjinar mbi mediat

By | December 17, 2019

‘Demokratët e qelbur’, Rama shpërthen ndaj qytetarit në Laç: S’të vjen zor, ik largohu! (DEBATI I PLOTË)

By | December 11, 2019

Shqipëria merr kryesimin e OSBE-së

By | December 7, 2019

(Video) Më 5 dhjetor 2019 prapë Vangjush Dako shfaqet mes rrënojave me Edi Ramën !

By | December 5, 2019

Flori Haçkaj: Hiqni dorë nga loja dhe anulloni konçensionet me kosto 3 miliardë $ sa është fatura e tërmetit!

By | December 5, 2019