VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shtetet e Bashkuara

Në SHBA viktima e parë nga koronavirusi është shënuar shumë javë më parë se është raportuar

By | April 22, 2020

Mbi 1.5 milion persona të prekur nga koronavirusi në botë

By | April 9, 2020

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kundër vendimit të qeverisë së Kosovës për reciprocitet ndaj Serbisë

By | April 1, 2020

SHBA me numrin më të madh të rasteve me koronavirus në botë

By | March 27, 2020

SHBA, shteti i tretë më i prekur me koronavirus: Kjo javë do të jetë e rëndë

By | March 23, 2020

Gjendja e jashtëzakonshme kombëtare e SHBA – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | March 21, 2020

SHBA: Zyrtarë të lartë izolohen pas kontaktit me të infektuar nga koronavirusi

By | March 10, 2020

Pro-komunistja “L’Humanité” për Mit’hat Frashërin (1949): “U largua nga Londra në Nju Jork për të themeluar atje selinë shqiptare të kriminelëve të luftës!”

By | March 1, 2020

Analistët: Kosova të bashkërendohet me Shtetet e Bashkuara

By | February 29, 2020

Qeveria përballë Grenellit, në VV thonë se nuk zmbrapsen për reciprocitetin, LDK hesht

By | February 11, 2020

Presidenti Trump mban fjalimin mbi gjendjen e vendit, një ditë para votimit në Senat

By | February 5, 2020

SHBA do të dërgojnë 20 000 trupa në Evropë

By | December 11, 2019

Trump: SHBA mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve të NATO-s që nuk kontribuojnë

By | December 5, 2019

SHBA paralajmërojnë Gjermaninë: Kujdes nga kërcënimi rus

By | November 7, 2019

SHBA tërheqin të gjitha trupat e mbetura nga Siria veriore

By | October 14, 2019

Kosovë: Fillon kampi veror ndërkombëtar “WiSci”

By | August 19, 2019

SHBA largohet nga bordi i Agjencisë për Krahasim dhe Verifikim të Pronës në Kosovë

By | August 16, 2019

SHBA dhe vendet evropiane i bëjnë thirrje Rusisë të tërheqë forcat nga Gjeorgjia

By | August 9, 2019

SHBA – fituese e kampionatit botëror të futbollit për femra

By | July 7, 2019

Amerika nderon të rënët në luftra

By | May 27, 2019

Papa Françesku, mesazh në Ditën e Nënës

By | May 12, 2019

Takimi i Arktikut, SHBA refuzojnë të nënshkruajnë deklaratën

By | May 7, 2019

SHBA, masa drastike përballë fluksit në rritje të azilkërkuesve

By | April 1, 2019

SHBA ofron shpërblim për informacione rreth djalit të Osama Bin Ladenit

By | March 1, 2019