VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: PD

GAZMENT BARDHI: Bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen me dijeninë e Edi Ramës DEKLARATË E SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM TË PARTISË DEMOKRATIKE, GAZMENT BARDHI

By | January 18, 2020

PD e Shkodrës i kujton Jozefina Topallit: E promovoje Valdrinin për hatër të babait, mikut tënd

By | August 14, 2019

Lobimi i PD në SHBA, Prokuroria dërgon letërporosi në Skoci për “Biniatta Trade”

By | May 22, 2018

PD fakte të reja që kryqëzojnë Fatmir Xhafajn, konferencë për shtyp sot në orën 13:30

By | May 17, 2018

PD mund të fitojë kur t’i kthehet misionit që u krijua për dekomunistizimin, krijimin e shtetit të së drejtës…. Nga Lek MIRAKAJ

By | April 20, 2018

Intervistohen gazetarët amerikanë: Si zbuluam lidhjet e PD me rusët

By | March 8, 2018

Si në vitin ‘91, PD-PS i bashkojnë prap votat për pronat me ligjin 7501

By | November 11, 2017

Deputeti Rakipi aksidentoi me vdekje kalimtarin, deklarata e fortë e PD: Mik i Ramës, po fshihet ngjarja

By | August 12, 2017

Myslim Murrizi: Spiunët të krijojnë partinë e tyre se boll janë majmur me votat e Demokratëve

By | July 16, 2017

Basha flet për koalicion paszgjedhor me LSI: Nuk e mohoj

By | June 20, 2017

Koalicioni opozitar në një zë: Pro Mc Allister Plus, ta pranojë dhe Rama

By | May 17, 2017

Eduard Selami: PD jashtë zgjedhjeve, gabim historik: Basha përdor zhargon populist!

By | May 2, 2017

Majlinda Bregu kundër bojkotit: PD duhet të hyjë në zgjedhje

By | May 2, 2017

Fatos Lubonja:Zgjedhja e Ilir Metës president, çështje bandash!

By | May 1, 2017

Bujar Nishani: Nuk rikandidoj për president pa votat e LSI-së. Për Zhitin nuk komentoj

By | March 27, 2017

Tonight Ilva Tare – Ben Andoni: Strukturat e fshehta të PD në ‘90 që vendosnin për fatin e njerëzve

By | March 23, 2017

Berisha dhe Basha sulm sorosianëve, por 15 prej tyre janë figura të larta nga PD

By | March 18, 2017

PD dhe OMONIA – Aktorët vendimtarë në aprovimin e ligjit 7501 dt 19/07/1991

By | March 9, 2017

Manjani i fton të gjithë në çadrën e lirisë, vetë ai ende nuk e jep shembullin

By | March 3, 2017

Shpërthimi i Lulzim Bashës: Doni luftë? Luftë do ketë. Shponi gomat, thyeni xhamat

By | February 25, 2017

A do të gjenden fajtorët, a do të gjejë qetësi ky popull Nga Ajtanga Lubonja

By | February 24, 2017

Po kujt po ia hedh kështu ky Astrit Patozi – po le të bëjë demagogji tek shtëpia e vet jo popullit

By | February 20, 2017