VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: FBI

Policia italiane dhe FBI-ja, operacion për policë të dyshuar për lidhje me Mafian

By | July 17, 2019

Presidenti Trump hedh poshtë njoftimet e medias për lidhje me Rusinë

By | January 14, 2019

Dritan Zagani i specializuar nga FBI për të zbuluar krimin financiar dhe larjen e pareve

By | October 7, 2018

FBI-ja fillon hetimet e reja për gjykatësin Kavanaugh

By | September 29, 2018

FBI publikon dokumentet rreth hetimeve për përfshirjen ruse në zgjedhje

By | July 22, 2018

Ryan hedh poshtë thëniet e Presidentit për një informator të FBI-së në fushatën e tij

By | June 6, 2018

Miratohet projekligji që mbron Mullerin nga shkarkimi arbitrar

By | April 26, 2018

Dënohet personi i parë në hetimet Trump-Rusi

By | April 3, 2018

Trafiku i kokainës, Xhafaj: Shpejt identifikimi i autorëve

By | March 24, 2018

Shërbimet sekrete të SHBA: Amerikanë, ja pse të mos blini smartfonë kinezë!

By | February 15, 2018

FBI, “shqetësime të mëdha” mbi memorandumin për hetimin mbi Rusinë

By | February 1, 2018

Presidenti Trump shkakton konfuzion me komentet për ish-këshilltarin Flynn

By | December 3, 2017

Dy agjentët e FBI janë në Tiranë, shihni fotot ku ata u shfaqën në krah të ministres dhe ambasadorit Lu

By | November 7, 2017

Senati e konfirmoi drejtorin e ri të agjencisë FBI

By | August 2, 2017

Trumpi do të emërojë avokatin Christopher Wray shef të FBI-së

By | June 7, 2017

Ligjvënësi republikan: FBI të dorëzojë dokumentin e ish-drejtorit Comey

By | May 18, 2017

Deutsche Welle: Një atmosferë Watergate-i

By | May 10, 2017

Marrin fund kërkimet, vrasësi i Facebook-ut vret veten

By | April 18, 2017

Washington Post: Carter Page, ish-këshilltar i Trumpit, nën përgjime nga FBI

By | April 12, 2017

George Clooney hetohet nga FBI për pastrim parash

By | March 24, 2017

FBI konfirmon hetimet për përfshirjen e Rusisë në zgjedhjet amerikane

By | March 20, 2017

Shefat e FBI-së dhe NSA-së dëshmojnë për ndërhyrjen ruse në zgjedhje

By | March 20, 2017

Investigim – Si u pasuruan 11 portale shqiptare me sulmet ndaj Hilari Klintonit – Nga Vincent TRIEST

By | March 15, 2017