VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ivica Daçiq

Osmani: Daçiq thyen vetëm pas disa orësh premtimin ndaj SHBA. Kjo është fytyra e vërtetë e Serbisë

By | June 16, 2020

Daçiq: Tërheqja e njohjeve të Kosovës, proces i pandalshëm

By | August 15, 2019

Letër e Hapur Presidentit të SHBA-I nderuari Presidenti Trump!Ju lutem shumë,shqiptojeni për John Bolton togfjalëshin Tuaj magjik:You’re fired! Nga Elida Buçpapaj

By | July 20, 2019

Komploti kundër Haradinajt, është komplot kundër Kosovës Nga Xhafer Shatri

By | July 20, 2019

Këshilltari Bolton pret Daçiqin: Kosova dhe Serbia të vazhdojnë dialogun

By | July 19, 2019

Ivica Daçiq, “Velika Albanija je veliko sranje” !? – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | July 8, 2019

Çitaku iu përgjigjet shefit të UNMIK-ut dhe Daçiqit: Zyrtari rus kishte motosharrë në veturë

By | June 10, 2019

Daçiq dalldiset në Këshill të Sigurimit, akuzon Kosovën për gjenocid ndaj serbëve

By | June 10, 2019

Ambasada amerikane: Daçiq duhet të mendojë për veprimet e tij

By | June 6, 2019

Daçiq: Synimi im është që askush të mos e njohë më Kosovën

By | May 24, 2019

Shkoi në Somali të lobojë kundër Kosovës, Daçiq për pak vdiq në sulm terrorist

By | May 23, 2019

Pacolli: Zyrtarët serbë që mohojnë krimet e luftës në Kosovë, do të shpallen persona non-grata

By | May 5, 2019

Daçiq: Samiti i Berlinit ka sukses vetëm nëse Prishtina e heq taksën

By | April 29, 2019

Daçiq: Nuk e pranojmë sovranitetin e dyfishtë në Veri, sepse duhet ta njohim Kosovën

By | April 19, 2019

Lavrov: Për Kosovën do ta pranojmë çdo zgjidhje që i përshtatet Serbisë

By | April 17, 2019

Daçiqi si dikur Milosheviqi, po kërcënon Kosovën me agresion! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | March 15, 2019

Daçiq: Kosova dhe anëtarësimi në BE prioritetet kryesore të Serbisë

By | January 14, 2019

Daçiq: Rama “i vrau marrëveshjet rajonale për bashkëpunim”

By | November 26, 2018

A po rren Ivica Daçiq, Behgjet Pacolli apo Ambasadori Britanik ne Kosovë Ruairi O’Connell? – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | November 12, 2018

Daçiç: Kurrë nuk do të heqim dorë nga veriu i Kosovës

By | September 3, 2018

Paranoja e Ivica Daçqit nga “Shqipëria e madhe” – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | August 26, 2018

Daçiq: Kosova e merr Luginën e Preshevës“kur të bëjë shelgu rrush”

By | August 22, 2018

SHBA: Pavarësia dhe sovraniteti i Kosovës janë të përhershme

By | June 24, 2018

Pacolli: Liberia nuk e ka tërhequr njohjen e Kosovës

By | June 20, 2018