VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ballkani Perëndimor

BE ndihmë makro-financiare për Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut dhe Kosovën

By | April 22, 2020

Të huajt nuk investojnë në Shqipëri: Zero financime Kina, “thërrime” BE-ja

By | February 15, 2019

Mesazh i Metës nga SHBA:“Ndryshimi i vetëm i kufijve është zgjerimi i plotë i kufirit europian në Ballkanin Perëndimor!”

By | February 6, 2019

Pitela: Ballkani Perëndimor po bie në orbitën ruse

By | May 22, 2017

“Emigrimi i mjekëve”, fenomen shqetësues në Ballkanin Perëndimor

By | January 29, 2017

Uashington – Kryeministri Rama flet për sfidat e sigurisë në Ballkan

By | April 14, 2016

Mogherini: “Reforma në drejtësi, thelbësore për negociatat me BE-në”

By | March 4, 2016

Cilën Serbi të besojmë? – Nga SHABAN MURATI

By | September 1, 2015

Vjenë: Ballkani Perëndimor-BE 4:2, Kosova gol kundër BE-së

By | August 27, 2015

Edhe pas Vjenës, Ballkani Perëndimor mbetet i përjashtuar

By | August 26, 2015

Bushati: vizita e Merkelit historike

By | July 5, 2015

DAVOR BOZHINOVIC, ISH-MINISTRI I MBROJTJES I KROACISË: T’I INJOROSH PROBLEMET E BALLKANIT NUK DO TË THOTË T’I ZHDUKËSH ATO

By | June 23, 2015