VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lulzim Basha

Lulzim Basha: Shkrimtari dhe publicisti Vasil Tabaku deri në frymën e fundit ishte misionar i fjalës së lirë

By | February 26, 2020

VIDEO – Basha pas takimit me Metën: Rrezikohet grusht i pastër shteti, do përballen me bashkim dhe rezistencë nga qytetarët

By | February 18, 2020

Dosja dërgohet në gjykatë në limitet e afatit, bien akuzat ndaj Lulzim Bashës për lobimin rus e pastrim parash

By | December 12, 2019

Basha, vetëm këtë thirrje për qeverinë: Të shpallet gjendja e emergjencës!

By | November 26, 2019

Takimi i Metës me partitë e opozitës: Përshëndes qëndrimin tuaj për zgjedhje të parakohshme të menjëhershme

By | November 19, 2019

Lobimi në SHBA – Prokuroria: Të merret i pandehur Lulzim Basha (dokumente)

By | November 8, 2019

PESHA E KRYQIT DHE RRUGA E MUNDIMSHME DREJT TRIUMFIT TË DEMOKRACISË DHE LULZIM BASHËS SI LIDER – Nga VASIL TABAKU

By | November 1, 2019

Tiranë: Opozita kërkon dorëheqjen e qeverisë Rama pas mos-hapjes së bisedimeve me BE-në

By | October 21, 2019

“Zgjedhjet e parakohshme parlamentare, zgjidhja e krizës politike?”-DW tregon kur opozita rinis protestat e mëdha

By | September 30, 2019

“Partia të fillojë menjëherë përgatitjet elektorale” – Basha mbledh Kolegjin e Kryetarëve. Zbardhet strategjia

By | September 28, 2019

Vendimi i CDU/CSU, Basha: Kushtet reflektojnë dështimet e qeverisë. Do bëjmë gjithçka për hapjen e negociatave

By | September 24, 2019

“Agim Kajmaku po i fshihet drejtësisë greke prej disa vitesh”/ Basha video-mesazh: E gjithë Vora e di, e di edhe Rama

By | August 25, 2019

Shuhet themeluesi i Pediatrisë, Basha: Bëri një punë të palodhur!

By | August 18, 2019

Basha nxjerr emrat përveç Valdrin Pjetrit, 17 kryebashkiakë dhe deputetë të Ramës të lidhur me krimin

By | August 14, 2019

Shuhet figura e njohur e PD Sherif Kaloshi, Basha: Si u përball me bandat e ’97-ës

By | August 8, 2019

Socialisti SMS Bashës: Rama bllokon hetimet për Valdrin Pjetrin!

By | August 5, 2019

Media belge jep detajet mbi “Toyota Yaris”, nga e dinte Basha se po vinin të fshehura 3.4 milionë euro

By | August 2, 2019

Situata në Devoll – Reagon Basha: Hajdutët në pushtet sot për sot ndjehen të mbrojtur se kanë polici speciale

By | July 29, 2019

Basha, lajm të hidhur: Shuhet shkencëtari shqiptar, luftoi varfërinë

By | July 28, 2019

Basha kujton deklaratën e 1 viti më parë: E pata paralajmëruar Ramën, tani i lumtur që kontratën e nënshkruam brenda TK

By | July 28, 2019

Pas dëshmisë para prokurorëve belgë, Basha: Taulant Balla duhet të ishte në pranga

By | July 25, 2019

Basha tek Teatri takon protestuesit: Jeni frymëzim për çdo shqiptar

By | July 24, 2019