VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vladimir Putin

Putini mund të takohet me Trumpin muajin e ardhshëm

By | May 16, 2019

Irani – temë diskutimesh në takimet e sekretarit Pompeo me presidentin rus, Putin

By | May 14, 2019

Pompeo niset drejt Brukselit para bisedimeve me Putinin në Rusi

By | May 13, 2019

Sekretari Pompeo drejt Moskës për takime me Presidentin Putin dhe Ministrin Lavrov

By | May 12, 2019

Putinizmi, si po rikthen Moska metodat e vjetra sovjetike – Nga Janusz Bugajski

By | May 11, 2019

Pompeo do të takohet me Putinin në Rusi

By | May 10, 2019

Putin: Dekreti për marrjen e shtetësisë ruse mund të përfshijë të gjithë ukrainasit

By | April 27, 2019

Kim Jong-un dhe Vladimir Putin zotohen për lidhje më të ngushta

By | April 25, 2019

Shtëpia e Bardhë nuk jep informacion për bisedat Trump-Putin

By | March 22, 2019

Aktivisti rus dënohet me burgim për krijimin e varrit të Putinit

By | March 13, 2019

Haradinaj: Ndryshimi i kufijve në Ballkan, agjendë e presidentit rus Vladimir Putin

By | February 26, 2019

Putin mbledh këshillin e sigurisë për të diskutuar tërheqjen e SHBA-së nga Traktati i Forcave Bërthamore

By | February 1, 2019

Çfarë (çka) duhet pritur e mësuar shteti e pushteti kosovar nga vizita e fundit e Presidentit të Rusisë në Beograd (Serbi) …? – Nga AGRON SHABANI

By | January 21, 2019

Putini sundon Beogradin – Nga Janusz Bugajski

By | January 20, 2019

A do ta tërheqë Presidenti Trump Amerikën nga NATO-ja?

By | January 16, 2019

Putini mund të martohet: Sekretet e familjes së tij të ngushtë

By | December 22, 2018

Vuçiçi thotë se për letrën e Trumpit do të flasë pasi të takohet me Putinin me 17 janar

By | December 21, 2018

Putin agjent i Gjermanisë Lindore? Gjendet kartë identifikimi nga njësia sekrete gjermane STASI

By | December 13, 2018

Imazhi i Putinit dhe i Rusisë “vuajnë ndërkombëtarisht”

By | December 7, 2018

Presidenti Trump anulon takimin me Putinin

By | November 29, 2018

Kremlini: Do të zhvillohet takimi Putin-Trump në G20

By | November 28, 2018

Opozita në Kosovë komenton takimin Thaçi – Putin

By | November 13, 2018

Presidenti Thaçi takon presidentin Putin

By | November 12, 2018

Lideri i Kubës viziton Moskën pas rritjes së tensioneve me SHBA-në

By | November 2, 2018